Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem féltékennyé az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem féltékennyé az exem?

Figyelt kérdés

kidobott, de elmondta hogy még szeret. nekem rosszul esett hogy eldobott mint egy darab rongyot és most kicsit kínoznám. Nem kell megértenetek,csak támogatnotok. tippeket szeretnék csak kérni! :)

Köszönöm előre is.


25/l



2012. aug. 30. 13:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
*legyek.
2012. aug. 30. 13:25
 12/18 anonim ***** válasza:

Így van. Semmi arra utaló jel, hogy ti valaha együtt voltatok. Az idézet a legszánalmasabb dolog. Nehogy kiposztolj egy darabot se! És semmi szakítással és magánnyal, egyedülléttel kapcsolatos dolgot ne posztolj.

Fel fog neki tűnni, hogy simán túlléptél rajta.

2012. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
akkor miket tegyek ki, hogy lássa, hogy boldog vagyok nélküle?
2012. aug. 30. 13:29
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmit!
2012. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.
2012. aug. 30. 13:33
 16/18 anonim ***** válasza:

Mikor velem szakított a barátom, akkor rögtön egy hét múlva elmentem bulizni és bejelöltek egy csomó buli képeken a facebook-on. Nem tudom, hogy ő mit szólhatott hozzá, de nekem baromira jót tett, hogy nem otthon sírtam tele a párnát.

Amúgy, ha téged dobott, akkor akármit csinálsz, őt már nem fogja érdekelni. A legjobb megoldás szerintem az, hogy te sz@rd le az ő fejét, mosolyogj, légy vidám, járj társaságba és a jókedvedet mások is észre fogják venni.

2012. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a túlzott tettetés is nagyon szánalmas hogy hűűű de jól vagyok, meg szupermosolygós fejek képek tömkelege, és az is nagyon ciki ha idézeteket raksz ki

egyszerűen csak legyél fent nagyon ritkán hogy lássa elfoglalod magad, néha egy új profilkép, képek a barátokkal lehetőleg minél jobb hangulatban. ilyenek

én mondjuk úgy tettem féltékennyé az én exemet, hogy nem voltam elérhető sehol, semmmit nem tudott rólam és ebbe beleőrült

2012. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy beleőrült?
2012. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!