Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan nők akik két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akik két férfival szexelnek párhuzamosan?

Figyelt kérdés
Nem elítélni akarom őket,sőt véleményeket kérnék!Tehát van egyszerre két férfi az életetekben akikkel rendszeresen és párhuzamosan lefekszetek?

2012. aug. 30. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

persze, hogy van


juli voltam vagy zsófi ahogy tetszik xD

2012. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Én még csak tervezem:S 21/L
2012. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 TOMAtm ***** válasza:
én ismerek ilyent.3 évig volt a szeretőm egy ilyen lány,közben voltak pasijai,de mindig visszajárt hozzám.
2012. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy tudjátok beosztani az időt?Azért az még oké,hogy egyik nap az egyik másik nap a másik!De mi van,ha mindkettővel egy napon van találkozód?
2012. aug. 30. 18:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nyitott házasságrol van szo, akkor nincs gond.
2012. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ez elég veszélyes játék, de pont ezért izgis! ami az egyikben nincs meg az a másikban....hmmm annál inkább csak vigyázz meg ne égesd magad, mert ha mind kettőhöz elkezdessz ragaszkodni, az már ciki, és egyszer választanod kell .."Vigyázz bele ne kavarodj, jól jegyezd meg melyik szereti a focit, nehogy a másiknak kezdj el beszélni a tegnapi portugál meccsről, mert csak nézni fog nagyokat" :)))
2012. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát én éppen most ezt csinálom! de szerintem ezt sokáig nem lehet fenntartani, előbb- vagy utóbb választani kell
2012. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát válassz b*szod! A nők persze félred*ghatnak mi? Ha egy férfi csinál ilyet az meg persze "mekkora bunkó,szemét.."
2012. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hihetetlen hogy mindig úgy kell támadni hogy: "bezzeg a férfiak.."

Nem tudod az előéletem hogy miért csinálom, szóval szerintem ne ítélj előre!!

2012. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudjátok ez úgy van, hogy nem mindegy, hogy ki, mikor, kivel, milyen élethelyzetben csinálja. Az én partnereim fele volt olyan, hogy közben barátja, férje stb. volt.

De több volt olyan is, amikor mindketten tudtunk egymásról és olyan is, hogy néha hármasban is szexeltünk. De hogy melyik viselkedés erkölcstelen, azt nem az szabja meg, hogy hány partnere van párhuzamosan, hanem hogy milyen kötelezettségeket szeg meg ezzel.

2012. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!