Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm be akar mutatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm be akar mutatni az anyjának (ez sztem barbár szokás) de át kell esnem rajta elvégre már elég rég eggyütvagyunk. Viszont ezzel párhuzamosan bejelentette, hogy nem szexel velem azanap! Micsináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 17:45
1 2
 1/15 LadyLee ***** válasza:
Verd ki.
2011. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
:D Verd ki.
2011. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Húzd meg az anyját :)
2011. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez csak természetes,de vele mit csináljak?hogy mutatkozzak be igy a szüleinek,a delfin sem fog ugrálni,ha nem kap halat lányok most komolyan -.-"
2011. dec. 28. 17:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele xD Ha normális az anyja úgyis kezdeményez beszélgetést.
2011. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Jesszus... minek mindennap szexelni... dönts már el, hogy dugópajtást szeretnél vagy barátnőd... idióta.
2011. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jesszus te ugye valami ocsmány feminista vagy?
2011. dec. 28. 18:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg anyádat, hogy hadd gyakorolhass rajta aznap!
2011. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező. nemtudom, hogy ocsmány vagyok-e, de mindenesetre normális párkapcsolatom van, innentől nem érdekel mások véleménye a kinézetemről. ;)


akkor kifejtem válaszomat, amit te sajnos nem tudtál csökkent képességeiddel értelmezni:

el kell döntened, hogy szexet szeretnél, vagy egy barátnőt, kapcsolatot. szexre ezermillió libát felszedhetsz különböző szórakozóhelyeken, utcán, házibulikban. viszont, ha egy kapcsolatot szeretnél, akkor a társad elvárásainak is meg kell felelned, ugyanúgy, ahogy neki is a te elvárásaidnak. egy kapcsolat nem függ a mindennapos szextől, viszont egy idő után elvárható, hogy megismerjétek egymás családját és ezt az emberek nagyrésze nem tartja "barbár szokásnak". ez egy természetes szokás talán már évszázadok óta.

remélem végre megértetted amit mondtam és nemtartasz érte "ocsmány feministának".

2011. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
najó nem látom mennyire vagy csúnya,de ilyen szöveggel biztos vered a lécet... az én elvárásom,hogy ki legyek elégítve,meg hogy ne kelljen kínos szitukbaütköznöm,de ez nem teljesül
2011. dec. 28. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!