Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért játszadozik velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszadozik velem, ha tudja én nem az a típus vagyok akivel ezt megteheti? 17/L (többi lent, hosszú! )

Figyelt kérdés
1 éve járok egy osztályba a fiúval aki mióta ismerem nagyon tetszik...tipikusan a "hihetetlenül menő" típusú srác: tényleg nagyon helyes,sportol,jó tanulmányi átlag,népszerű,stb.Gyakorlatilag bármelyik lányt megkaphatná (tavaly egyetemista(!) barátnője volt..és akkor 10. osztályba járt..). Suli alatt kb. 2 mondatot beszéltem vele..de talán még annyit sem..most nyáron egy helyen nyaraltunk,egyik este elkezdtünk beszélgetni és bevallotta, hogy már elég régóta tetszem neki és, hogy mennyire odavan értem...(én szinte fel sem fogtam mit mond annyira meglepődtem mert sosem gondoltam volna, hogy pont én..!:D)Én is elmondtam mit érzek, de ott épp nem tudtam komolyan összejönni vele mert még volt barátnője..(engem ez nagyon zavart őt kevésbé..)aztán hazajöttünk szakított a barátnővel,találkoztunk párszor..csomót beszéltünk telefonon..(sosem lett kimondva, hogy igen mi tényleg járunk..de attól még úgy viselkedtünk.:D) Aztán a nyár utolsó 4 hetében nem keresett, nem írt de ugyanúgy élte az életét(közösségi oldal nagyon pörgött nála)..ha írtam, hogy találkozzunk sosem volt itthon, nemért rá..Megírtam neki h nekem ez így nem oké mert már azt sem tudom hogyan kéne viselkednem ha találkozunk (tehát mint a barátnője..vagy csak mint egy osztálytárs). Erre ő annyit bírt visszaírni h érti mire célzok de sporttáborban van és nem tud írni.. Ma tankönyvosztásnál összefutottam vele és elmondtam,hogy dühös vagyok amiért így viselkedett és, hogy ezek után bár még mindig ugyanúgy érzek iránta nem tervezek kapcsolatba lépni mert nincs kedvem még egyszer pofára esni miatta ..ő nemértette mi a gondom mert nem csinált semmit..szerinte úgysem bírom ki nélküle de ez nem baj mert még mindig nagyon szívesen összejönne velem..Őszintén ti mit gondoltok erről az egészről?Tisztában van vele,hogy én nem az a lány vagyok aki utána fog majd futni mégis ezt csinálja? Mit kéne tennem, ha még mindig sokat érzek iránta de tudom,hogy úgyis összetöri a szívem..?:(

#szerelem #párkapcsolat #fiú probláma
2012. aug. 30. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a srác egy pöts. én otthagynám és elfelejteném
2012. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ja az játszik veled madárnak néz és a többi de hagyd a csudába neked lesz rosszabb
2012. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A barátnőim kb. 100%-ban ugyanezeket mondták..hogy ő egy paraszt és felejtsem el..de az a baj,hogy én tényleg nagyon ritkán vagyok oda ennyire valakiért..és nagyon fájna ha mással kéne együtt látnom..de ha összejönnék megint csak kihasználna..szóval ez egy ördögi kör..:D
2012. aug. 30. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a srác egy egoista barom már bocs, jól elvoltatok nyáron, de mikor fel kellene vállalnia akkor hanyagol, majd nem érti, mi bajod... egyértelműen arra vár, hogy majd úgyis rohansz utána és szórakozhat veled, látod, meg is mondta, hogy úgyse fogod kibírni, meg látod az előző csajával is hogy bánt. hagyd a fenébe és ne sajnáld, akkor is, ha qva nehéz mert nagyon jó pasi, tisztában van vele, ne hagyd, hogy kihasználja!
2012. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A srác egy farok,te meg naív vagy. Összeilletek.
2012. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!