Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm annak aki elolvassa és rendes választ ad, és elnézést hogy ilyen sokat írtam, de ezt nem lehetett rövidre fogni..



Barátnőmmel ma vagyunk 8 hónapja együtt. Hát igen most azt gondolná az ember, hogy ajándékot vásárlásról szeretnék tanácsot kérni, de sajnos nem..


Január elsején jöttünk össze, de már előtte jó pár hónapig találkozgattunk, és egyre jobban megszerettük egymást, és szerelmesek lettünk.

Minden rendben ment nagyon szerettük egymást és szinte minden közös megvolt és még meg is van bennünk, ugyanolyan humorunk van, egyformán bolondok vagyunk tudunk persze komolya dolgokról beszélgetni, és a véleményünk is általában megegyezik, és őszinték vagyunk egymáshoz hűk, nem vagyunk semmilyen térben szégyellősök egymás előtt.

Rengeteg helyen jártunk, nem csak itt a környéken vonatoztunk messzire már buszoztunk is, szóval változatos dolgokat csinálunk és ez eddig mind szép és jó, csak hogy ne lenne az amit most fogok írni..

Keddtől azt vettem észre, hogy mikor itthonról beszéltünk egymással akkor már kevésbé volt olyan mint azelőtt, nem nevetett annyit, nem írt annyiszor, de hát gondoltam ez amiatt volt, hogy most magányra vágyott, mivel azelőtt 4 napig aludtunk együtt teljesen kettesben (ami nagyon jól is telt) és ritkán aludhatunk együtt. Szóval kedden se szerdán nem is taliztunk, és a beszélgetésünk maradt ugyanolyan amit írtam, és kérdeztem tőle mi van, és mondta hogy majd elmondja, de nem most, hát itt következtettem, hogy már a válasz elég rossz lesz számomra. ** Hát csütörtökön nehezen elmondta mi bántja, és az hogy ő nem érzi már azt a fellángolást amit eddig érzett, de hogy ő szerelmes, és mondta hogy nagyon szeret, és hogy ő velem akar lenni. Hát de itt ezt már nem bírta se ő se én, és ölelkeztünk, csókolóztunk, és úgy tűnt, hogy a helyzet javul, főleg azután miután megkért szökjek be hozzájuk, és együtt alszunk (már csináltam egyszer ezt). Igen, be is szöktem az ablakon együtt is voltunk, de nem olyan volt mint amilyennek kellett volna, rajta tisztán látszódott hogy bántotta valami, hát nem akarta elmondani, így nem erőltettem, reggel felkeltünk, de már akkor is nagyon "rideg" volt és elbúcsúztunk, kimásztam az ablakon, de aznap délutánra volt már programunk, és ugye találkoztunk, és szintén látszódott rajta, hogy még bántja ez, de itt már nem bírtam, és kimentünk a kertbe, és újra megkérdeztem, hogy még mi bántja, és elmondta hogy ő szerdán gondolkozott abban, hogy szünetet kér, de ez csak azon múlt hogy csütörtökön hogy érez mikor meglát, mivel egyből mosolygott, és jó kedve lett mikor meglátott így a két csillaggal megjelölt rész következett.

De ugye bár pénteken mégse volt jókedve és még reggel is rideg volt aztán pénteken (a kertben) mondta hogy szünetet kér mégiscsak, és ezt mi meg is beszéltük felváltott könnyezések közbe, de utána nemsokkal mondta, hogy ő se tudja miért változik ilyen gyorsan a döntése és mondta, hogy ne legyen mégse szünetet és hogy ő szeret nagyon, és sajnálja, hogy hirtelen ilyen érzelmi változásokon tud átmenni, szóval mégse lett szünet, és még aznap késő délután nagyon jól telt, pár órája jöttem haza, de a csütörtökből kiindulva (mikor beszöktem) most eltudom képzelni megint megváltozik benne valami újra negatív irányba.


Mivel nekem itt az érettségi és ő még csak a gimiben harmad éves, így nem tudunk majd gyakran találkozni tanév közben, szóval ez a kapcsolat szempontjából nem lesz valami jó.

Mindketten 18. évesek és mindkettőnknek ez az első nagy kapcsolata, és hogy neki is én nekem is ő az első szerelmem.



2012. szept. 1. 01:13
 1/10 Macs1209 ***** válasza:
És akkor mi a kérdés ?
2012. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Hogyha megint látom rajta nem érzi jól magát és mondja hogy tartsunk szünetet, akkor szünet alatt mit tegyek?
2012. szept. 1. 01:28
 3/10 anonim ***** válasza:

nem érzi már azt a fellángolást


van még kérdés?

2012. szept. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most tényleg mi a kérdés? Ez mind konkrét volt amit leírtál.. a barátnőd bizonytalan, ő maga sem tudja, hogy miért, de szeretitek egymást. Nem értem.
2012. szept. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarok az agyára menni, hogy folyton nem fogom békén hagyni, de azt akarom, hogy olyan legyen mint ezelőtt volt, és hogy újra minden szinte "tökéletes" legyen kettőnk közt.
2012. szept. 1. 01:30
 6/10 Macs1209 ***** válasza:

Első szerelem. Végetér. Hormonok. Ennyi. Mindenkinél más.


Ha neki a szünet a jó, akkor legyen, mivel elsőre talán

ez működhet is.


Viszont készülj fel, hogy vége is lehet.


Egy nagyon kedves barátom (most 21) járt úgy, hogy 4 év

párkapcsolat után, reggel a barátnője felébredt egy reg-

gelen, és azt mondta, ennyi volt. Előző este pedig még

együtt buliztak, minden szép és jó volt, semmi előjel.

2012. szept. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdésnek az is jó ha,nem írsz egy kib@szott könyvet hajnali 1-kor.
2012. szept. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Macs1209 Köszönöm válaszodat. :)


És az utolsó válaszolónak, meg hogy, miért tán zavar valami? Nem fontos elolvasni, és nem kell itt humor heroldot játszaní.. :)

2012. szept. 1. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok is alakulnak/változnak. Nálunk el elmúlt az a nagy lángolás mégis tudom, hogy szeret és szüksége van rám. Nem kell mindig az a nagyon intenzív pezsgés, persze jó tud lenni, de egy idő után elmúlik.

Ha neked ez a tanév nehezebb lesz és kevesebbet tudtok találkozni lehet, hogy segít a dolgokon. Fiatalok vagytok még, az is lehet, hogy megijedt kicsit ettől az egésztől. Lehet, hogy szüksége van arra, hogy magára is legyen ideje. Nekem is jólesik, hogy a délelőttjeimet azzal tudom tölteni amivel akarom, néha ez is kell. Nem kell folyton együtt lenni, ezt is meg lehet unni, rutinná válik és már nem érdekes. Ezek a hangulatváltozások attól is lehetnek, hogy megijedt ettől az egésztől. Első kapcsolat stb. Próbáld meg megbeszélni vele, mond el, hogy te azt szeretnéd, hogy neki jó legyen és mondja el bármi is van, mert az a legjobb, ha megbeszélitek.

2012. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak! :) Ez jól esett, és igen teljesen igazad lehet. :)
2012. szept. 4. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!