Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondta nekem a sräc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta nekem a sräc, hogy nem akar szerelmes lenni senkibe. Attol meg belem szerethet? 24/L

Figyelt kérdés
Az indoka pedig az volt hogy sokszor csalodott mär. Tudom hogy a sräcoknak kenyelmesebb igy, hogy nincs barätno, de egy ido utän csak belem szeret, nem?:D Egyebkent sokat vagyunk egyutt, meg hulyulunk, kozos programokat csinalunk.... es le is fekudtunk parszor. Meg fogunk is :) szoval ja, amolyan szexbarätsäg.

2012. szept. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
És a srácnak mióta nincs barátnője?nem is tetszik neki senki?
2012. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És attól is függ hogy hány éves
2012. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs rá nagy esély, főleg ha úgy csalódott, h megcsalták, hiszen akkor benned is azt látja, h könnyen adtad magad neki
2012. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
27 eves. Pär honapja nincs barätnoje. Amugy volt neki egy pär, meselt roluk roviden. Eleg vegyes felvägott...
2012. szept. 1. 10:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem tudom, hogy mit jelent näla a csalodäs. Nem firtattam... de azt sokszor mondja nekem, hogy orul hogy ott vagyok vele, meg olelget, mondja hogy hiänyzik neki, meg hät na... finoman kifejezve szeretget. Lätszik rajta hogy erez valamit, es talän nekem nem meri bevallani. Mert ugye fel...
2012. szept. 1. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem lennék szerelmes egy lányba, aki szétteszi nekem a lábát, anélkül, hogy bármi komolyat akarnék tőle. Akkor szeretsz bele valakibe, ha törnöd kell magad érte, ha meg kell hódítani, ha felnéz rád. Veled pedig csak elüti az idejét és kufircol 1-2 lazát.
2012. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Izlesek es pofonok :P
2012. szept. 1. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze! Mi is beszélünk össze-vissza, nem csak ti!

Az viszont amit leírtál, az valóban rohadt kényelmes dolog egy férfinak, a legjobb az lenne, ha te sem lennél belé szerelmes, úgy lenne tökéletes.

Eltud ez még mélyülni, csak továbbra is legyetek sokat együtt!

2012. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!