Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a páromba, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a páromba, ő is szeret, de nem akar kimozdulni itthonról velem! Mit tegyek hogy akarjon velem lenni?

Figyelt kérdés
Kicsit kerüli az emberek a párom és nem szeret a nagy hőségben kimozdulni, én sem teszem hozzá, de unalmasak a hétvégék így itthon! ő elfoglalja magát a számítógéppel , én nem tudok mivel kikapcsolódni, de nem is akarok hiszen vele szeretnék lenni! Egész héten dolgozom és igen , ..vele szeretnék lenni! Mivel vegyem rá? mit tegyek ?
2012. jún. 16. 21:07
 1/6 Shaddark ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Csináljatok napirendet (tudom, hülyén hangzik de néha kell ilyen amíg magától helyre nam áll) mikor mennyit tölt a gép előtt.

Hétvégén legyen egy "családi" nap amikor nem kapcsolja be.

Amíg szerelmes vagy elviseled de ez az életmód egyenes út a szakításhoz. Előbb utóbb sivárnak és olyan semmilyennek fogod érezni az életet és vagy megcsalod (+ izgalom ami hiányzik az életedből) vagy szakítasz. Ha meg akarod tartani beszéld meg vel. És ne "vedd rá", felnőtt értelmes ember meg kell értenie hogy vannak igényeid.

Esetleg megegyezhettek egy közös hobbiban is, tánctól sportig bármiben, ez is sokat segíthet.

2012. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod elgondolkodtató...
2012. jún. 16. 21:16
 3/6 Shaddark ***** válasza:

Informatikus vagyok és nálam is probléma szokott lenni.

Én mindent gépen csinálok, olvasok, filmet nézek, tanulok, dolgozom.

Az asszony csak annyit lát hogy "gépezek"...

Ezért vannak gépes napok meg nem gépesek.

Így nincs gond, én se merülök bele a kelleténél jobban, mindenki jól jár. A külvilággal amúgy is kell szocializálódni, mert ha nem elveszítünk olyan képességeket és élményeket amik az élet alapját képezik.

2012. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod először is , a másik hogy ez más szituáció!Neki nem munkája! köszönöm
2012. jún. 16. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírnád a párod keresztnevét? Elég csak a kezdőbetűt... ugyanis mintha csak az exemről mesélnél és az én másfél-2 évvel ezelőtti érzéseimet fogalmaztad volna meg:))
2012. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szandi??Csak nem Jocirol beszélsz??
2013. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!