Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes szeretni valakit, akinek boldog szülinapot kívánsz, de válaszra se méltat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 14:41
1 2 3
 1/28 Mókusgyilkos ***** válasza:
szerintem nem úgy működik h eldöntöd h na akkor mostantól nem szereted. szóval értelmetlen a kérdés.
2012. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De ugye ez szerintetek is már a bunkóság csúcsa?
2012. szept. 1. 14:44
 3/28 A kérdező kommentje:
És ugye jól gondolom, hogy nem jelentek neki semmit?
2012. szept. 1. 14:45
 4/28 anonim ***** válasza:
Fészbúkon írtál neki, vagy élőben köszöntötted fel?
2012. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Mókusgyilkos ***** válasza:
távolról sem. na meg ha ő nem kíváncsi rád akkor nehogy már még megalázd magad azzal h felköszöntöd :D
2012. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A szerelem hülye dolgokra vesz rá. Bár ha valaki bunkó akkor abból könnyebben kiábrándulsz. Ellenben ha fészbúkon írtál rá azt ne vedd igazi kívánságnak mert az olyan kis másodrendű valami, ellenben ha sms-ben vagy szóban tetted meg akkor az már számít mivel az sokkal személyesebb!
2012. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nem aláztam meg magam, csak kedves akartam lenni...
2012. szept. 1. 14:48
 8/28 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát egészségedre. és most tök véletlenül nem aláz meg az h le se szr ?:D na ugye h ugye :) [ha nem akkor ott komoly gáz van..]
2012. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Csak azért nem sms-t küldtem, mert egy hosszabb szöveget írtam neki. De aki csak neten ír, azt már meg se kell köszönni?
2012. szept. 1. 14:50
 10/28 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk: fészbúk vagy nem fészbúk? Mert ha az, hát nekem se volt legutóbb türelmem hatezerötszázhetvenhárom üzenetre válaszolni. Ha meg nem fb, akkor tényleg nem kellene foglalkoznod vele. Bár kétlem, hogy erre kellene alapozni egy komoly kapcsolatot...
2012. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!