Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegült kapcsolatot érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült kapcsolatot érdemes folytatni, erőltetni, ha az egyik fél talán már nem is annyira szerelmes, mint volt?

Figyelt kérdés

Másfél év. Sok vita, féltékenység a részemről, olykor talán okkal.

Úgy érzem és mások is azt mondják, hogy én többet fektettem a kapcsolatba az érzelmek terén. Ő talán sosem volt olyan szerelmes mint én, és a szemembe vágta újra, hogy nem is lesz.

A hátam mögött a barátnőmmel találkozgat aki tetszik neki, ráadásképp Ő van felháborodva, majd kijelenti, hogy nem tud megcsókolni..

Talán rám unt, holott sosem voltak elvárásaim.

Nem vagyok sem szép, sem gazdag, de nagyon szerettem, viszont a sok pofont már én sem tudom tolerálni.

A hab a tortán, hogy: "nem tudja, hogy érdemes-e erőltetni"..

Miért mindig én könyörögjek a kapcsolatunk megmentéséért olyan hibák miatt, amikről nem én tehetek nagyrészt??



2012. aug. 27. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg fefi szemmel sem mernem azt tanacsolni, hogy harcoljal a kapcsolat megmenteseert. Ne fuss utanna. Talalsz magadnak mast, egy olyan pasit aki tud majd ertekelni.

F34

2012. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak -meglátásom szerint- már annyi.
2012. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már egy eléggé menthetetlen kapcsolat, ahol mindketten egyformán hibásak vagytok, függetlenül attól, hogy a barátnőknek mi eről a véleménye.

Bár egy kérdés alapján nem látok bele, de te is írtad, hogy sok volt a vita és a féltékenykedés részedről. Ez bármilyen kapcsolatot tönkretesz, megmérgez. Nőként mondom neked, hogy egészséges féltékenység nincsen, a féltékenység a birtoklási vágy jele, nem pedig a szerelemé.

Nekem a barátom mondta egyszer, amikor a fejéhez vágtam, hogy szerintem én többet fektetek a kapcsolatba, hogy ennél a kijelentésnél undorítóbb nincsen, mert nem az számít, hogy ki mennyit fektet bele, hanem az, hogy mindketten egy közös célon dolgozzunk, aminek az lesz az eredménye, hogy a kapcsolat jól működik és mindketten boldogok leszünk. Van, hogy ehhez az egyik félnek kicsit többet kell belefektetnie, de lehet, hogy pont azért, mert ő követ el több hibát (a mi esetünkben ez volt).

Szóval a következő kapcsolatodban figyelj oda, hogyha valaki szeret, annak rosszl esik, ha bántod, veszekedsz vele, nem bízol meg benne. Igen, ez egy idő után oda vezet, hogy lesz is alapja, viszont ekkor nem mondhatod, hogy naugye megmondtam. Ha eddig kitartott melletted, akkor nem hiszem, hogy soha nem szeretett, de lehet, hogy ez már elmúlt, pont azért, mert egy rossz kapcsolatban voltatok, amiben mindketten egyformán hibáztatok.


Egy férfi magabiztos nőre vágyik, aki érzi magát annyira jónak minden területen, hogy ne rettegjen attól, hogy a férfi elhagyja. Ha nem lennél neki elég jó, akkor nem téged választott volna... Éppen ezért nem szabad hisztizni, ha nélküled megy el valahova, ha ránéz egy másik nőre is, hiszen mit árthat az neked, semmit!!! A férfiak úgy működnek, hogy minél több szabadságot adsz neki, annál kevesebbre vágyik. Persze ez nem azt jelenti, hogy nyitott kapcsolatban élnétek, de pl nincs vele gond, ha elmegy a haverjaival sörözni, vagy időnként nélküled megy bulizni...

És nem tudhatod, hogy mikor, ki mennyire szerelmes, ennek nincs egy fokmérője, semmiképpen nem a hiszti az.

Viszont az sem jó, hogy ahogy írod, nem voltak elvárásaid. Hát ne add ennyire alá, igenis legyenek! Magaddal szemben is, és vele szemben is annyi, hogy tiszteljen téged, mindenképpen!

Lehet, hogy tényleg egy mocsok volt, én ezt kívülről nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy neked is lenne min változtatnod. A övetkező kapcsolatba már úgy lépj, hogy a mostaniban elkövetett hibák nem ismétlődne meg.

A hiszti sosem vezet eredményre, legfeljebb apucinál, de mindent meg lehet normálisan, felnőtt módjára, nem számonkérve a másikat beszélni!


Sok szerencsét a továbbiakhoz!

2012. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!