Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A hugom (13) egyik osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sárgagyerek kérdése:

A hugom (13) egyik osztálytársa egy 17 éves fiúval jár, aki mellesleg velem egy suliba járt. Nekem ez kicsit furcsa, szokatlan. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Egy 17 éves fiú más többet vár el egy kapcsolattól, mint amit egy 13 éves lány. Ha meg a lány lefekszik vele, az szerintem borzasztóan korán van. Akkor mit fog csinálni később?
2012. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Mindíg azt mondtam magamnak, hogy nem zuhanok ilyen szintre, hogy 14 évesekkel kezdjek.

De így 22 vége felé már csökkennek az elveim, lehet hogy meg is tenném... :-(

A gyerek nem tud a saját korosztályából nőt szerezni, vagy nem is akar mert ez könnyebb. A csajnak jó, mert vagány, hogy idősebb gyerekkel jár, és már megdukták stb...

2012. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt tapasztaltam...Elvittem a hugom évnyitóra és fél füllel de hallottam h már másfél hónapja együtt vannak...Ilyenkor hol van az annya?Nem is értem...
2012. szept. 2. 11:00
 4/12 A kérdező kommentje:
A csajnak már megvan és tudom,hogy "menőnek" számít a suliukban...A melle mindig kinn van akárhányszor csak látom...Az előző "kapcsolata" egy 15 éves fiúval volt..
2012. szept. 2. 11:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem idén lesz 14 másfél hete volt a szülinapja...
2012. szept. 2. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, nem szoktam belekötni a helyesírásba, de a tiédtől most tényleg dobtam egy hátast.

Nézd! Attól, hogy másfél hónapja együtt vannak, lehet hogy tök jól megvannak és még az sem kizárt, hogy anyuka tud róla. Ha egy normális srácról van szó, akkor nem rögtön a lány bugyijában matat. Nekem 13-4 évesen szintén 17 éves barátom volt 7 hónapig és nem feküdtünk le egymással. Megértette, hogy még fiatalnak érzem magamat ehhez és nem erőlködött. Anyu tudott a kapcsolatunkról és elmondta, hogy mikre készüljek fel, szerinte korai lenne lefeküdnöm vele, stb. De áldását adta ránk. Mivel lett volna jobb ha titkoljuk?

2012. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
üdv a szép új világban...
2012. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Abnormális.
2012. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom...Lehet igazad van...Lehet kicsit túlreagáltam a dolgot csak furcsa volt első hallásra...Mondjuk ha ők így boldogok...Ki tudja...Köszönöm a válaszokat...:)
2012. szept. 2. 11:20
 10/12 anonim ***** válasza:
14 éves kor alatt konkrétan illegális a szexuális kapcsolat.
2012. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!