Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan mintha 'élném az álmaim'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rolloh kérdése:

Olyan mintha 'élném az álmaim'! Ez mért lehet? A többi lent, normális válaszokat pls!

Figyelt kérdés

Szinte minden éjjel a szerelemről álmodom, pl ma este azt álmodtam, hogy az exemmel csókolóztam, és nagyon fura volt mert szinte éreztem, hogy ott van és hallottam a hangját, éreztem az illatát, mintha tényleg ott lettem volna, és éreztem ahogy megcsókol és tudtam, hogy közeledi felém, mert a saját szemszögemből láttam, de ahogy álmomban becsuktam a szeme így már csak a hangokat hallottam...

Meg van 1 fiú aki tetszik és még alig láttam, alig hallottam a hangját és azt álmodtam, hogy hallottam a hangját és álmomba kinyitottam a szemem és ott ,ült mellettem(az álmomba) és meg fogta a térdemet és azt is a saját szemszögemből láttam.. Minden olyan élethű volt, mint ha ébren lettem volna.. Csak 2 dolog nem stimmel, hogy az exemmel már biztos nem csókolózok a 2. meg, hogy ahol álmomban az exemmel cókolóztam ott volt 1 nagy üzlet és az álmomban láttam ott szökőkutat is, de igazábol ott nincs........ köszi a válaszokat!



2012. aug. 26. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Barmilyen elethu, ez akkor is csak alom. En is szoktam almodni a jelenlegi szerelmemmel, s az en almaim is nagyon elethuek.

Szerintem az all az almaid mogott, hogy erzelmileg meg mindig kotodsz az exedhez, s ha az ember maganak nem vallja be, hogy esetleg meg mindig erez valamit a masik irant, akkor ez a tudatalattidban jelentkezik es almok formajaban jon elo.

2012. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! A volt barátomhoz igaz, hogy kötődök, de ezt nem tudtam kifejezni így az életben és az álmaimban azt álmodtam, amire vágytam...:)
2012. aug. 26. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én például megszoktam álmodni dolgokat amik meg fognak történni.Lehet,hogy te is.(nem valószínű)
2012. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!