Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez szexkapocslat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez szexkapocslat, vagy tényleges érzelmes kapcsolat köztünk?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyok együtt egy lánnyal. szex már elég hamar megvolt.

nem nagyon tudok elmenni a viselkedésén :/

pl még mindig nem mutatott be a szüleinek élőbe, csak neten keresztül, képeken..:/

7 végente taliztunk eddig is csak, és ezután is úgy fogunk legalábbis én remélem, és 7 közbe nemigazán tartjuk a kapcsolatot :/, közösségi oldalon beszélünk, aztán van hogy eltűnik egy egész napra nem ír semmit, smst se küld, hogy "hé hülye ne várj nem leszek fent"...

aztán másnap ír, hogy nővérénél aludt, nemvolt gépközelben egész nap szinte nem tudott írni, telóján meg nincs pénz (mondjuk ezt hamarabb is említette, hogy lemerült mielőtt még erről szó esett volna, de ha annyira akart volna akár nővére telójáról is dobhatott volna smst)

furcsa lány az biztos...neten ilyen eléggé távolságtartó...

sosem küld egyébként sem sem szeretlek, sem hiányzol sem semmi ilyen üzenetet, akár csak köz. portálon sem..:/


élőbe más. sokkal jobban kimutatja a dolgokat, bár ott sem egészen olyan.

utcán megfogja a kezem, minden ok, d pl ah átölelem, nem mindig karol át engem is..:/

smárolni érzékien szokott mindig, és eléggé átadja magát minden egyes csóknak, azt látom rajta.(szeme mindig csukva kivétel nélkül, és jól csókol finoman érzékien :) )


ha nálunk vagyunk, pl ágyban, akkor viszont spontán átölel, átkarol, puszitad, lesmárol, tök váratlanul, így rám teszi a lábát, keresi a közelségemet, meg hogy teste hozzámérjen..:)


most vagy az előző barátnőm volt túlfűtött érzelmileg, vagy ő nem érez semmit, csak dugni vagyok jó...:/, sztem egy szerelmes nő nem ilyen...vagy igen?

kérdeztem tőle mit érez. azt mondta, hogy sokáig tervez velem, meg hasonlók, nem mondta ki hogy szeret, vagy hogy szerelmes...de nem is ilyen érzelgős csaj, romantikát meg nyálaskodást sosem szerette azt mondta.


szeretkezéseinket tekintve, maga a szex jó, tényleg megvan az összhang, azt mondta nagyon jó velem, talán még senkivel sem élvezte így pedig volt pár pasija azért.

de lesz*pni nem akar, akárhogy kérlelem, lovaglással is elég csínnyán bánik, pedig marha jól csinálja..;)

én kinyalom majdnem mindig, de erre ő sosem kért...ezt a magam kedvéért csinálom..:P



Alap féltékenység van benne, azt mondta, de sosem fogja megtiltani, hogy elmenjek ide vagy oda haverokkal, meg sosem mondja meg nekem mit csináljak..."aki menni akar úgyis megy" ez a hitvallása, de azért jólesne ha néha ki is mutatná, hogy szeret, vagy fontos vagyok neki..:/


köszi aki elolvasta, lehetőleg normális válaszokat kérek, hogy kihasznál vagy érzelmek is vannak benne...


20/F

19/L


nekem is meg neki is volt már jó pár kapcsolata, de én még ilyen szituban nemigazán voltam. most lehet hogy ő ilyen lány, ilyen a személyisége, természete, nem tudom...



2012. szept. 2. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
LOL
2012. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akkor ne írj...rem azért lesz aki elfogja.

köszi :)

2012. szept. 2. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de nem egészen értem. Ha szexelni jártok össze, akkor szexkapcsolat. Az hogy nem fejti ki százszor hogy mennyire szerelmes beléd, még normális.
2012. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Szerintem egy kicsit többet akar ennél ha ölelget is.

2012. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 hónap után fura is lenne, ha arról menne a csevej, hogy ez már mekkora szerelem. A szüleinek sem kell feltétlenül ilyen korán bemutatnia.

Én 3-4 hónapnál előbb szinte senkit nem hoztam haza. Egyedül a jelenlegi páromat, de csak azért mert ő bevállalta és hazavitt egy hétvégére kemény 2 hét után... Így gáznak éreztem, hogy ő még nem járt nálunk. Végülis jól sült el, már egy éve együtt vagyunk és nem igazán van tervben szakítás.


Azt megbeszéltétek már, hogy miez köztetek? Együtt vagytok, kapcsolat, vagy csak szórakozás... Lehet te úgy fogod fel, hogy együtt vagytok, de ő nem.

Azt is meg lehet beszélni, hogy te vágysz a napi "kontaktra".

2012. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kapcsolatként tekint a dolgokra.

ez biztos.

mondtam neki probáljunk meg többet beszélni, de most elromlott gépe, szal már az esti csetelésnek is lőttek..:/

2012. szept. 2. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy még nem mutatott be a szüleinek, még rendben van.


De a történetet elolvasva nekem is az jön le, hogy ez szexkapcsolat. Mert az, hogy keveset beszéltek, és nem írja, hogy szeret, még rendben van, de hogy egy ölelésnél úgy viselkedik, mint egy fadarab...

2012. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vannak ilyen emberek..

párom például csak itthon ölel meg, ad puszit, stb.

ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak szerinte nem tartozik senkire a magánéletünk, amibe az előbb említettek bele tartoznak.

a szeretlek szó pedig, minek mondani? mondani bármit lehet, sokkal fontosabb hogy érezze a másik fél.

nálunk működik már 3 éve. először én is vártam, hogy mondja, hogy szeret, aztán megbeszéltük, hogy nem mondni, hanem éreztetni kell.

az nem baj, ha még nem mutatott be a szüleinek. példaként ismerősömet tudom felhozni: 6 éve vannak együtt 1 éve házasok, a férfi mégsem mutatta be a szüleinek a FELESÉGÉT! sőt az esküvőn sem voltak jelen. lehet hogy még vár pár hetet és bemutat majd, emiatt ne főljön a fejed.

az orális szex... lehet nem szereti csinálni. ne erőltesd, az nem vezet jóra.


de egyébként meg ha nem vagy biztos benne, akkor beszéld meg vele, hogy te mit érzel, mit szeretnél, mik az elképzeléseid!

2012. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
áhh tuti, hogy csak szexkapcsolat....vagy már az sem..tegnap összevesztünk, lehet végleg..:/
2012. szept. 6. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!