Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném megmenteni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megmenteni a kapcsolatunkat. Segítenéte?

Figyelt kérdés

tSziasztok!

Fontos lenne...

Szóval:Van egy barátnőm.(illetve volt...úgy tűnik).

Szerdán találkoztunk utoljára rendesen.

Akkor úgy volt,hogy másnap találkozunk.Este Facen meg is beszéltük,hogy mikor.Másnap bejelenti,hogy nem ér rá. Én:,,semmi baj,majd holnap".Másnap:Ismét nem ér rá.(itt már kezdtem haragudni..).

Na mindegy, ,,majd holnap /szombaton/ egy kicsit.Kértem,hogy ezt már mindenképp oldja meg(oké,megígérem).

Persze,mint már sejtitek,nem lett belőle semmi,mert elutazott,1 napra,ma (vasárnap),ha este hazajön,pár percre még így suli előtt..

Válasz a Facebookon: ,,Nem akarok találkozni Veled!"

És szívet sem ír.

Szokott ilyen lenni,hogy Facen ,,ordibál",amikor találkozunk,pedig -mintha mise történt volna- mosolyogva jön felém.

De mostmár félek,hogy elveszítem...Nem írtam/mondtam semmi rosszat!

Szeretem.Tudom,hogy első szerelem,és nem tarthat örökké,de minél tovább..Lassan 5 hónapja együttvagyunk!

Szeretem,hiányzik...

És komolyan félek,hogy elveszítem.

Komoly válaszokat várok,légyszíves segítsetek!

Én: 14/F ,13/L



2012. szept. 2. 16:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2012. szept. 2. 16:07
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de tudod az embernek arra van ideje, amire akar. Ha ez a lány igazán szeretett volna veled találkozni, akkor megoldotta volna, hogy találkozzatok. Ha tényleg szeretek valakit, akkor nehezen viselem a hiányát és valahogy megoldom, hogy találkozzunk, még akkor is, ha csak pár percre. Persze, ha csak nem egy halaszthatatlan dologról van szó. Fiatalok vagytok még...De szerintem az az egyértelmű, ha megbeszélitek a dolgot. Miért facen írtok? Miért nem hívod fel és kérdezel rá a dologra? Ha nem akar tőled semmit, akkor mondja meg és ne kifogásokat keressen...
2012. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem,hogy feltöltsem a telefonom.. :(
2012. szept. 2. 16:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor keresd fel személyesen. Menj el hozzájuk! Ez nem jó ötlet? Vagy nem ismered a címét? De egyébként ha megkérnéd a szüleid, akkor biztos ők is megengednék, hogy beszélj vele telefonon.
2012. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mármint az ő telefonjukról.
2012. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Én sem mondtam meg a srácomnak, hogy van más. Egyszerűen soha nem értem rá, akármikor hívott. Telefonon, levélben, stb. Egy idő után rájött vége. Szerintem ti is ebben a cipőben jártok.
2012. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáld meg személyesen magbeszélni vele, hogy mi a helyzet...
2012. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mégegyszer:Ahogy írtam,tegnap délután elutazott egy napra.Ma estefele jön haza.De tegnapra is volt megbeszélt találkozó,csak az utolsó pillanatban nem jött össze.Ezt valahogy még megértem.De előző 2 nap otthon volt.
2012. szept. 2. 16:25
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs új pasija.Ez biztos.
2012. szept. 2. 16:27
 10/19 anonim ***** válasza:
ahh, fiatalok vagytok, 13-14 évesen... majd felnötök :)
2012. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!