Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti örültök neki v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örültök neki v cikinek tartjátok? :D

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Én sem vagyok számára közömbös. Akarok neki írni egy szerelmes levelet :D ciki v ti örülnétek neki? :DD

2012. szept. 3. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Örülnék neki :)

Persze azért nem kell, hogy túl nyálas legyen, mert akkor azt hinném, hogy valaki szórakozik velem.

2012. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14 év alatt aranyos. Felette már necces, inkább beszélgess vele és hívd el randizni.
2012. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos dolog :))

Örülnék! :)

19/L

2012. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha bejönne nekem a fiúm, titokban tartanám az egészet, ne szekálhassák, amiért nem mert elém állni. :D Meg az se lenne túl jó, ha a barátnőim odagyűlnének, és röhögcsélnének, gúnyolódnának a dolgon. Szóval titokban tartanám, de ki tudja, tán tetszene. Attól függ ugye, mi van benne.
2012. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

16 évesen mondtam exemnek, hogy én még sosem kaptam szerelmes levelet, erre írt nekem. :) én örültem neki, akármilyen rondán is írt, vagy összefüggéstelenül, nekem sokat jelentett.

21L

2012. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én is örülnék ha olyantól kapnám aki jelent nekem vmit. És persze ezt úgy add oda hogy csak ti ketten tudjatok róla :)))
2012. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen korú lány örül neki, ha romantikusabb beállítottságú. én mindenképp :)
2012. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igeen én pl nagyon örülnék neki:))

Persze attól függ mit írnál bele.Ha még nem járunk,de arról szólna a levél,hogy így szeretlek úgy szeretlek,feleségül veszlek stb akkor az nem jönne be..Szóval csak mértékkel :) De a lánytól is függ,lehet ő ennek a szövegnek is örülne.

2012. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem neki :) Mondjuk én verset kaptam, nem is egyet.
2012. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Írom is akkor :D Köszi a válaszokat!
2012. szept. 3. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!