Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy pasi nem azt a lányt választja, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi lehet az oka?

2012. szept. 3. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

ha téged megnyugtatna ez a tudat, ám legyen, előfordulhat

de miért is?

2012. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
amennyiben tudja h van esélye annál a csajnál is akibe szerelmes akkor tuti h őt választja, ha ez nem biztos akkor lehet a másikat.
2012. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos... én szerelmes voltam egy lányba és viszonyom is volt vele éveken át.. azért írom hogy viszonyom mert ő nem tudta hogy nekem feleségem van.. végül mégis a feleségem választottam pedig a másik lányt szeretem és belepusztulok.. nagyon csúnyán megbántottam hogy meg gyűlöljön... és sikerült is... :/
2012. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ha nincs esélye annál a lánynál, akibe szerelmes.
2012. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előfordulhat. sokan az egyszerűbb utat választják, hiszen az a valaki szereti őt, legalább is a kedvében jár, akivel végül összejött, míg lehet, hogy akit szeret, még ha az viszont is szereti őt, nem mutatja ki.

velem megtörtént. egy fiú belém volt szerelmes én is belé, de fiatalon az ember gyáva, plusz én elég régimódi vagyok, nem hajtok rá egy fiúra sem, hiába tetszik.. szóval, a srác végül összejött egy másik lánnyal, mert tulajdonképpen az a csaj felszedte. nem hibáztathattam, mert végül is én "engedtem át" másnak. később a büszkeségem sem hagyta volna kimutattatni,a csalódottságomat.

meg aztán rengeteg film is szól erről, nem tudom hány éves vagy, talán történelmi klasszikusokat hiába említenék, de van egy új, amit biztosan ismersz: Szerelem kölcsönbe

szóval oka mi lehet?

-gyávaság ami a tinikorral sajnos szorosan párosul, hidd el úgy van, mint a legtöbb amerikai filmben, menő a menővel, közben meg mást akar mind.. (ez elég buta példa de jobban nem fejtem ki, érted te.)

-vagy egész egyszerűen nem biztos a szerelme érzelmeiben és minek várna valakire, aki lehet nem is szereti, ha ott egy másik lány, aki mindent megad és talán még a szerelme is lehet idővel?

2012. szept. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség, olyan nincs hogy a másik lányt válassza.
2012. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!