Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki minden kiszemelt pasival elhiteti, hogy fontos neki, majd miután a pasi bízik (és szerelmes lesz), a lány elhajítja és továbbáll?

Figyelt kérdés

összeismerkedtem egy lánnyal három hónapja, nagyon sokat beszélgetünk, és bizalmat ébreszt bennem, hogy érdemes megbíznom benne, hogy fontos vagyok neki és azt hiszem bele is zúgtam. kb két hete azonban kicsit megváltozott. véletlenül megismertem az exbarátját is, és ezt elmondtam neki teljes bizalommal. azóta kicsit fura, kevésbé beszél, folyton veszekedik velem és már érzem, hogy nem akar tőlem semmit.


csak a véleményetek érdekelne, hogy ti az ilyen lányokról mit gondoltok?


mit tennétek egy ilyen lánnyal? szó nélkül csendben lelépnétek vagy egy utolsót veszekednétek vele mindent az orra alá dörgölve?


2012. júl. 11. 12:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
ribi
2012. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
elég durva dolgokat tudtam meg a volt pasijától, konkrétan azt, hogy vele is és az előtte lévő másik három pasijával is eljátszotta. összetörte a szívüket, majd lelépett.. miért jó ez?
2012. júl. 11. 12:56
 3/38 anonim válasza:
Milyen nő az ilyen??? hát.. szerintem valami nagy baja van ! :DDD de vissza kapja majd ezt amúgy! Mert majd akit ő fog szeretni az nem fogja szeretni és ugyanugy el fogja dobni magától ahogyan ő dobta el a pasikat!
2012. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nemrég ilyenben részem. Annyival kiegészítve, hogy még rám is kente az egészet. :DDD
2012. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
volt neki régen egy nagy szerelme, aki tűzbe is tette volna a kezét érte. a lány is szerelmes volt belé, de ő rontotta el. azóta görcsösen keresi mindig az új kapcsolatokat. szinte 2-3 havonta új pasival van. most vagyunk 3 hónap után, így lejárt a határidő. már nézegeti az új palit, hátha horogra akad valami.
2012. júl. 11. 13:00
 6/38 A kérdező kommentje:
igen, mindenben én vagyok a hibás, mindenért csak a bűntudatot ébreszti bennem.. és szinte már el is hiszem, hogy tényleg én vagyok a hülye, biztos én csinálok rosszul valamit.
2012. júl. 11. 13:00
 7/38 anonim ***** válasza:
15%
akkor elötte még dugb meg jól, és rakd fel napiszarra
2012. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy ezért ap okolra fogsz jutni, és égni fogsz a tűzben te hülye kis rib@nc! isten veled amugy :)


nem kell vitázni nagyon....

2012. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is. Velem 2 hónapot bírt, majd 1 hét múlva összejött egy másik palival, mert neki komoly kapcsolat kell... Neki is volt már vagy 10 kapcsolata és mind pár hónapig tartott maximum.

Így jár, aki görcsösen keresi a szerelmet, mert az ugye nem jön egyből.

2012. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
agyamat eldobom..
2012. júl. 11. 13:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!