Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 kérdés egy szerelmi analfabé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kérdés egy szerelmi analfabétától? 15/f

Figyelt kérdés

Volt egy lány akit iszonyatosan szerettem. Életem első "járása" volt és elég bizarr vége lett, mert 3 hónap után közölte, hogy már nem szeret(ez 2 hónapja történt) és vége lett..

Na várjál, most jön csak a móka .. Összejött egy másik sráccal. Most ugye kezdődik a suli(a lány osztálytársam)

És egyszerre úgy érzem hogy elképesztően úútálom, de vonzódom hozzá és néha őt nézem percekig stb..

Nem akarok gyökér lenni aki nem tud kilábalni ebből a sz*rból, szóval segítsektek :D Még sosem gyűlöltem ennyit senkire de van ez az izé is.. :@

1. Hogyan tudnám elnyomni az érzelmeimet?

2. Hogyan lehetséges valakit egyszerre szeretni és gyűlölni ?



2012. szept. 4. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
az idő, mindent megold...
2012. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utálod, mert úgy érzed, hogy be lettél csapva azzal, hogy elhagyott, de közben még mindig érzel iránta valamit, mivel ha rajtad múlna, valószínűleg még mindig együtt lennétek. Nem irigyellek, hogy egy osztályba jártok, és folyton látnod kell, ráadásul úgy, hogy már új csávója is van. Keress te is egy másik lányt, az biztos segít majd.
2012. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még a válaszok :)
2012. szept. 4. 15:21
 4/5 merydian válasza:
Elég gáz a dolog. Tudom hülye tanács, de próbáld magad túltenni rajta. Gondolj arra, hogy ha 3 hónap után úgy érezte, hogy már nem szeret, akkor nem is szeretett igazán. És ha nem szeretett igazán, akkor nem is érdemli meg, hogy szeresd. Nem érdemel meg téged. Közhely, tudom, de nekem bevált. Próbálj keresni valakit aki viszontszeret, az gyógyír lesz mindenre. Ja! A legfontosabb: ne gyűlöld, az semmire sem megoldás. Fiatal vagy még, leszel még nagyon boldog.
2012. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszi :)
2012. szept. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!