Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mennyire változtattok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyire változtattok meg egy, szerelmi csalódás után, fiúk?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rosszul eset ,mert az érzelmeimmel játszottak ,és utána teljesen átértékelödőt a lányokkal való tisztelet. Például bunkó lettem és öszintébb velük szembe ha van valami kérésük én nem teszek nekik eleget .
2012. aug. 20. 21:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
"Ti"
2012. aug. 20. 21:31
 2/18 anonim ***** válasza:
óvatosabb lettem az ilyen dolgokban.semmi más nem változott
2012. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Figyelj jól!

Ilyenen majdnem minden fiú átesik,sőt át is kell neki.

Szereztél egy kis tapasztalatot.Normális egyébként,hogy ilyen lettél,csak nehogy majd jöjjön még egy csaj aztán azt hidd ő különb lesz.Ne tárulkozz ki neki annyira,illetve ne mutasd magad sebezhetőnek!

Amúgy meg ha nem akarsz gyereket még, menj örömlányokhoz,ők nem bántanak meg hidd el!

Ha majd kell kölyök akkor ráérsz csajozni addig csak használd ki őket szexuális vágyaid kielégítésére,mert ha lesz gyerek utána megszűnik a jó világ,hidd csak el Apának:(

2012. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az nem is kétség ,hogy nem szereztem tapasztalatott ,de az baj nagyon "megégetem" magam ,így hát nem is merek még belegondolni egy újabb kezdeményezésbe egy másik lánynál.
2012. aug. 20. 21:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Pont fordítva, rohadtul nem árulom el a valódi érzelmeimet és nagyon figyelek azokra az apró jelekre amik elárulhatják ha hülyére próbálnak venni. A bunkóság stimmel, alázom őket. A vicc az, hogy néha már nekem is elegem van ebből és szívesen lennék kedves, "jó" fiú de ha ez kell ezeknek a hülye p!cs@knak.....
2012. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én speciel semennyire bele élem magam a kapcsolatba és nem lep meg ha valami nem jön össze az lepne meg, ha egyszer sikerülne ezért nem aggódom.
2012. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Mondjuk a mostani csajokkal úgy kell beszélni mint a kutyával,ez egyértelmű!

Neked kő keménynek kell lenned,és ha elérhetetlennek mutatod magad arra majd ragadnak a csajok is mert mindegyiknek az kell ami nem lehet az övéké.(ez a mostani meglátásom)

Engem is hülyére vettek egyszer olyan 17 évesen 9 hónap utána vége lett,nagyon rossz volt.

Aztán 2 év után lett újra csajom akiben úgy éreztem meg kell bíznom.Nos ebben is tévedtem egy hazudós kis k...a volt,több ismerősömmel is volt! aztán megint 1.5 év pihi volt aztán jön a másik,majd a másik és egyszer lesz egy olyan aki hozzád való.

Viszont egy tanács,ha megfogadod meg ha nem akkor nem.

Azt vettem észre az évek során:

Egy nőben csak akkor bízz,ha már 2m-rel a föld alatt van!

(Biztos van kivétel,mondjuk ilyennel nem találkoztam)

2012. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz,és én is tapasztaltam,ha úgy bánok egy lánnyal mint egy kutyával fel keltem az érdeklödését(iszonyatos logika!!! :D) ,utána meg pislogok ,mint hal a szatyorban .
2012. aug. 20. 21:53
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocikám minden egyes bődülésed úgy igaz ahogy van :))). Persze ilyenkor mindig megjelennek azok a nőnemű egyedek akik habzó szájjal állítják az ellenkezőjét csak akkor hogy lehet az hogy kismillió férfitől hallottam már ezt és tapasztaltam meg a saját bőrömön is.
2012. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát, én alkoholista lettem 22 évesen. Ez volt az első komolyan kapcsolatom, 2 évig tartott. 10 hónap alatt teljesen leéltem magam külsőre és belsőre is. Sorozatos alkoholmérgezés után egészségügyi problémáim lettek, ez volt kb fél éve, és nem is ittam azóta, sőt soha többé nem akarok inni.
2012. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!