Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_egyszerelmescsaj kérdése:

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, megmondjam neki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy fiú, aki 3 évvel fiatalabb tőlem. Már több mint 2,5 éve ismerem, de úgy érzem hogy senki sem ismeri tőlem jobban. Kb.1,5 évvel ezelőtt bevallottam neki hogy szeretem és azt mondta hogy ö is szeret, DE nem szeretné elveszíteni a legjobb barátnőjét úgyhogy maradjunk csak barátok. Ebben maximálisan igaza volt, de így még jobban beleszerettem, a jegyeim is romlottak és így kevesebbet is találkozhattunk. Mai napig is szerelmes vagyok belé, sőt állandóan róla álmodok. Én már nem bírom ki hogy ne mondjam el neki még 1x másra nem is tudok gondolni csak rá. Elmondjam neki? Ha igen hogy? 15/L

2012. szept. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt irtad 3 ével fiatalabb,szoval 12 nem érdemes szorakozni vele ugyis vége lesz fiatal még a kapcsolathoz..ha elmondod ha nem..ha elmondod legalab hamarébb vége lesz..
2012. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 makacsmatyi válasza:
35%
szerelemjoslas.blogger.hu nézz körül itt, talán ez segít megtalálni a helyes döntést :)
2012. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tiberianus válasza:
sosem lehetünk elég idösek a szerelemhez!!!vald be neki!mindeggy hány éves...
2012. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, megmondtam neki :D
2012. szept. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!