Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm pasijának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm pasijának van egy másik barátnője. Mit tegyek? Megmondjam neki?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnomnek v 1pasija..1evel nagyobb,mint o...ez a fiu nem 1varosban lakik a baratnommel es jarnak mar 3-4 7e...DE A FIUNAK V MEG 1BARATNOJE A BARATNOMON KIVUL..ezt a baratnom nem tudja!fulig bele van esve a fiuba..en meg a baratnoim tudunk a fiu masik baratnojerol.....es nem tudjuk h h mondjuk meg a csajnak?v h megmondjuk egyaltalan neki..v azt fogja hinni h rosszat akarunk neki?


SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


2008. jún. 3. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjátok meg neki, később rosszabb lesz neki, ha még jobban beleszeret!
2008. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondjátok meg neki. De csak finoman adagolva, mert ha tényleg szerelmes belé, akkor nagyon rossz érzés lesz számára. Inkább most mondjátok meg neki, mert ha kiderül, hogy barátnője van a srácnak és ti is tudtatok róla, akkor még rátok is nagyon fog haragudni, hogy nem mondtátok el neki. Estleg arra is gondolhat majd, hogy ti mint röhögtetek a háta mögött, hogy milyen hülye, hogy bedőlt a srácnak. Mondjátok meg neki, az lesz a legjobb!
2008. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt egy ilyen bnőm..mond meg neki h non szereted őt,de nem szeretnéd h szenvedjen,mert van egy rossz híred számárí...és mond neki ,hogy láttad egy másik lánnyal...nekem pont a szomszédom vt a fiúXD

és a lány másnap kidobta hiába szerette:)ha igazi bnő akk hisz neked..ő rákérdez és ha bevalja ok,ha nem akk buktassátok le:P

2008. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!