Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba. Mi a teendő? Neki is van barátnöje és nekem is barátom. Megmondjam neki? 17L

Figyelt kérdés
nagyon régóta barátok vagyunk de sosem volt köztünk több mint barátság. egészen múlthétvégéig. amikor én kicsit többet ittam a kelleténél és megcsókolt. aztán megbeszéltük h "csak egy baráti puszi" volt. aztán múlthéten végig azon ügyködtem h összejöjjenek egyik barátnömmel akivel már régóta kavarnak. összejöttek de pénteken megint csókolóztunk én ugy érzem beleszerettem bűntudatom van a barátom miatt is:(. de ha szakítanék is vele és el is mondanám a barátomnak h szeretem akk ezzel az egész hosszú évebarátk óta tartó gyerekkori barátságot is elronthatom. mit tegyek? annyira rossz...
2009. nov. 29. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hat ez bonyolult szitu....szerintem egybarattal nem csokolozik az ember...vagyis en nem tudnak csokolozni a legjobb baratommal...mar nem tekintenek ra ugyazutan mint elotte....

meg szerintem nem kellet volna osszehoznod ot azzal acsajjal...

szerintem uljetek le es beszeljetek meg hogy mi legyen tovabb...

lehet hogy o maskepp gondolja a dolgokat mint te

2009. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki őszintén mit érzel,és próbáljátok megbeszélni.Ha tényleg annyira jó barátok vagytok akkor találtok megoldást.Akkoriban én is beleszerettem a legjobb barátomba,én nagyon sokáig titkoltam,míg egy nap elmondtam neki mit érzek,és kiderült,neki sem vagyok közömbös...Két és fél évig voltunk együtt...
2009. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miután kétszer is elcsattant csók, onnantól már csak barátok biztosan nem lesztek...


Nagyon gondoljátok át a dolgot, mivel mind a kettőtöknek van párja, így nem csak rátok lehet kihatással. Te felelősséggel tartozol a párod iránt, aki a kezedbe adta a szívét, a srác úgyszintén felelősséggél tartozik a párja iránt. Nem tehetitek meg, hogy csak úgy, mindent félredobtok. Ilyen alapokra építve nem lehetne hosszú életű a kapcsolatotok, hiszen ha az ember egyszer tudott felelőtlen lenni egy másik ember szívével, akkor máskor már jóval könnyebben fog váltani partnert.


Tehát ezt a dolgot inkább onnan közelítsétek meg, hogy megéri-e. Én a helyedben első sorban beszélnék a mostani pároddal, megmondanám, hogy mi történt és ( miután azt fontolgatod, hogy a legjobb barátod kedvéért elhagyod, tehát a mostani párodat nem szereted annyira ebből fakadóan) szépen megbeszélnéd vele, hogy a lelkiismereted nem engedi, hogy ezek után a mostani pároddal minden változatlanul menjen tovább és szakítanátok.


Ez után beszélnél a legjobb barátoddal, hogy Ő mit gondol erről a dologról.


Így tiszta, így korrekt.


Miután, ha jól értem, a srácnak még csak kialakulóban a kapcsolata (1 hét az semmi), így minden megbántódás nélkül kihátrálhat, bár a kihátrálásnak is vannak korrekt és kevésbé korrekt változatai és inkább az előbbit kéne választani. :)

2009. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:). remélem megoldódik ez az ügy. a barátom azt mondja h szakitani akar a lánnyal mert nem bizik meg benne... de nem tudom h ebben én is szerepet játszok e(mmint h szakitani akar). a párommal most nagyon összevesztem. nem tudom mi legyen. várom h alakuljanak még a dolgok...
2009. nov. 30. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsen nő, és férfi között igazi barátság.
2019. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!