Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, és eldöntöttem, hogy kispadra helyeztetem magam a nők utáni hajszolásban, és egyedül fogom leélni az életemet. Ennek az egyik oka az önbizalom hiány. Jó most azt mondaná a legtöbb ember, hogy járjak el gyúrni, miegymást, de én személy szerint "nem akarok" megváltozni. A személyiségem kissé "férfiatlan". Ezekre bárki mondhatja, hogy szeretkezzek meg egy utcalánnyal, de tartásilag nem akarok erre a szintre süllyedni. A pi**hoz férfi kell, nem gyerek. Tudok főzni, mosni, takarítani. Erre rálehetne vágni, hogy meleg vagyok, pedig nem, csak inkább várom, hogy a sült galamb a számba repüljön, de ez soha nem fog megtörténni.


U.I.: Nem azért írtam ki, hogy sajnáljanak, vagy egy kis "buksi simiért" jöttem. Nem. Csak a tömör véleményekre vagyok kíváncsi.



2012. szept. 6. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha neked jó ez így, akkor nekem pláne.

Igazából nem értem a kérdésed lényegét, ha nem maga a rinyálás volt a lényege.


Aki nem férfi az ne akarjon magának nőt, ha te úgy érzed nem vagy férfi akkor ezzel itt senki nem tud semmit sem tenni.

Ha jó neked egyedül, akkor maradj meg abban a hitben, hogy te választottad ezt, de igazából csak azon a szinten választottad te, hogy túl gyáva voltál a változtatáshoz, mindenféle hülye kifogás mögé bújva.


28/n

2012. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet igaza van. Sohase volt önbizalmam, mindennel túl gyorsan felhagytam amivel változni tudott volna a személyiségem.
2012. szept. 6. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a korábbi hozzászólóval. Ha nem akarsz változtatni, akkor is lehet nőd. Max. nem lesz olyan amilyen szeretnél. Minden önbizalomhiányos emberkét megtalál egy olyan lány aki nem tartja magát nagyra (bár nem is olyan szép). Őket el tudod fogadni barátnőnek.
2012. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha te azt gondolod, hogy melegnek tűnik az a férfi, aki tud főzni, mosni, takarítani, akkor ezért nincs csajod.
2012. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy melegnek tartom azokat, hanem arra számítottam, hogy lesz aki beszól majd, hogy "jujj tudsz főzni, mosni, takarítani, akkor biztos b*zi vagy!" Nem ítélem el azokat az embereket, hiszen apám is nagyon jókat tud főzni. Én meg szinte mindenre befogható vagyok.
2012. szept. 6. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
jól teszed, nekünk igazi férfiaknak legalább több nő marad és nem egy nyámnyila mellett kötnek ki :)
2012. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen. Bevallom én soha se álltam eddig senki útjában, inkább mindig tovább álltam.
2012. szept. 6. 10:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Szar kilépni a komfort zónából, de hát valóban anélkül nem lesz semmi. Ez egy dolog, hogy nem lesz sikered a csajokkal, de az élet minden területén meg fogod szívni ezzel a hozzáállással. Nekem tökmindegy, mert a te életed, csak sose értettem, ha semmit sem veszíthetsz, akkor miért nem lehet megpróbálni? De úgy igazán és nem tessék lássék módon.
2012. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egyáltalán nem jó így, csak bebeszéled magadnak! Apró változtatásokra lenne szükség és máris másként látnád a helyzeted. Fiatal vagy, van még időd formálódni, csak a hozzáállásodon kell változtatni. Ne akarj magányos maradni, mert az egyedüllét előbb-utóbb oda vezet, az ember társaslény!
2012. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Utolsó hozzászóló: Nagy részben igen, próbálom bebeszélni magamnak, hogy jó egyedül, de inkább vállalom a szenvedést a saját makacsságom miatt. Nekem valami "drasztikus" változtatás kellene, mint pl. egy szív alakú szenes lapát. Attól talán helyre rázódnék. Amúgy, az a legnagyobb baj velem, hogy kissé éretlen vagyok egy komolyabb kapcsolathoz + az is közre játszik, hogy kicsi vagyok (168 cm), és nem nézek ki 21-nek, hanem csak kb. 17-18 évesnek.
2012. szept. 6. 11:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!