Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus/biszex lányok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok volt már olyan hogy hetero lányba szerettetek bele?

Figyelt kérdés
aztán mi lett? összejött a dolog esetleg valahogy/elfelejtettétek/bevallottátok neki? én most épp ilyen helyzetbe vagyok és nem tudom mit kéne csinálni.. ja és negatív véleményekre nem vagyok kíváncsi mert ha nem tetszik a kérdés akkor nem nézed és ennyi ;)

2012. szept. 8. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
HA egy csaj 100%ig hetero,soha nem jön össze csajjal,ez az alap dolog,nem?
2012. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt.

Legjobb barátnőm volt, tudta, hogy meleg vagyok, az sosem volt tabu, viszont sose mondtam meg neki, hogy mennyire szerettem. Mert tudtam, hogy esélytelen (és a barátságot sem akartam megnehezíteni), hiszen jól ismertem, lévén legjobb barátnőm volt. =) Már az is elég volt, hogy vele lehettem, mint barát (persze persze, a szám íze azért keserédes volt).

2012. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom hogy nem teljesen hetero, hanem érdeklődik valamennyire lányok iránt.
2012. szept. 8. 17:48
 4/25 anonim ***** válasza:
volt sajnos :( nem is tud róla, mert elítéli az ilyesmit 21L
2012. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Zsazsa92 ***** válasza:

volt.

de nem tud róla,hogy érdekelnek az ilyesmik.

semmi nem volt.

2012. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
én meg képtelen vagyok túl lépni rajta:/ hiába van barátja.. ameddig ő nem mondja hogy nem akar tőlem semmit nem tudok.. mert mindig az van bennem hogy ki tudja... lehet elb.szom ezt a lehetőséget ha most tovább lépek.. meg azt utálom, hogy mikor már eldöntöm hogy nem foglalkozok vele, akkor mindig csinál valamit.. hozzám szól, lájkolja a képem vagy valami és olyankor mindig újra bennem van az az érzés hogy szeretem...
2012. szept. 9. 13:00
 7/25 anonim válasza:
100%
Velem is volt. A legjobb barátnőmbe szerettem bele. Elmondtam neki, hogy mit érzek iránta. Akkor teljesen kiborult és elküldött. Azóta már kerestem de mindig elmenekült ezek elől. Már csaknem egy éve, hogy ez történt s még egy kicsit sem tompult a fájdalom és a hiányérzet. Fél éve nem tudtam vele beszélni. A legrosszabb döntés volt amit életemben hoztam, hogy elmondtam neki. :'( 17/L
2012. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:

igen volt. én 1 év után elmondtam neki és legnagyobb meglepetésemre nem mondott semmi olyat hogy 'hagyjál békén, innentől vége a barátságunknak'

csak annyit mondott hogy ő nem így érez, de attól függetlenül még lehetünk barátok. szóval én örülök hogy így alakult.. mai napig is barátok vagyunk:D és nem próbálok felé közeledni mert félek hogy elveszítem. szerintem jobb ez így mindkettőnknek..

2012. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen volt...és most már másodjára van...
2012. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nem mondtam neki, mert nem egyszerűen heteró volt, hanem az a férfifaló típusú bombázó. Aztán egy nap közölték, hogy meghalt. Szétestem, és iszonyatosan bánom már, hogy nem mertem elmondani neki.

Az elmondásnál szempont lehet a te esetedben, hogy mennyire álltok közel egymáshoz. Például, ha csak egy ismerősöd, akkor lehet, hogy nem erőltetném, ha viszont barátok vagytok könnyebb a helyzet, mert nagyjából ismered a természetét.

Az a lehetőség viszont nagyon is benne van a pakliban, hogy elmondod és akkor sem lesz semmi, mert hetero. Ez elég kiábrándító tud lenni, ráadásul megtudta, hogy leszbikus vagy és esetleg nem tesz lakatot a szájára.

Figyelj, én szurkolok neked!

2012. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!