Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már így, szerettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így, szerettetek már ennyire?

Figyelt kérdés
van 1 lány, akivel még 1 hónapja se járunk, de mindennél jobban szeretem, soha nem voltam így 1 barátnőmmel se :S csak rá tudok gondolni, más lány eszembe se jut 1 pillanatra se...úgy érzem ő az igazi és csak ő kell...így 21 éves fejjel nem kevés barátnőm volt, de így még nem voltam...csak a gáz hogy a lány se szeretett még soha senkit, és a rengeteg pasiját dobta...úgy érzem én lehetek a kivétel, vis ezt érezteti, de aludni se tudok már, mert csak rá gondolok, és félek h nem tudom megtartani :( valami 5let hogy kevésbé legyek feszült, v hogy tudhatnám meg hogy én tényleg többet jelentek neki mint 1 futó valami? esetleg hogy szerethetném kevésbé? mert erre régebben azt mondtam volna h beteges :(
2012. aug. 27. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha rendesen megdugod,akkor ő is szerelmes lesz.

ne nyálasan érzelmesen,hanem rendesen dugd meg,mint egy utolsó riban-cot.

aztán ezt a tettedet ellensúlyozd utána kedvességgel,gyengédséggel,simogatással.

2012. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolj a régi "hűvös" agyad gondolataira. Amikor épp az empatikusat játszotta.. És higgyél magadnak. Ne gondolj arra, hogy itt most valami teljesen más folyik, minden különlegesebb stb. Az csak egy illúzió és erőteljesen belejátszik a jelenlegi helyzetedbe.

Ilyenkor az ember teljese kifordul önmagából. Furcsa dolgokat csinál, amiket máskor nem szokott és jókat nevetne is rajta. Ezek a dolgok teszik egyrészt különlegesebbé a dolgot, viszont pont ezek miatt is fájó.

Mész tovább a hullámvasúton és bevállalod azt a rizikót, hogy lehet előbb utóbb kiesel belőle... De lehet végig érsz és az utazás feledhetetlen lesz. Sőt, lehet úgy is az lesz, ha netán megütnéd magad...

2012. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!