Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan környékezhetném meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan környékezhetném meg?

Figyelt kérdés

Faluban lakom, de mivel főiskolás vagyok, így ritkán vagyok itthon. A faluban sem mászkálok sehova sem, mert nincs időm.

Viszont szoktam vinni néha a kocsimat egy falubeli szerelőhöz, és láttam a lányát. Elég jó, szép csaj, szerintem nem is egy ribi, mert anyja apja normális.

Nekem viszont nagyon megtetszett az a csaj. Épp az ilyen csajok az eseteim, és valahogy jó lenne vele megismerkedni. Csak ugye én főiskolás vagyok, nem vagyok itthon, időm sincs, ő meg egy másik városban középsulis. Tippek??

21vagyok, a csaj 16 éves.



2012. szept. 8. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem koccolj le róla, mert a fater szíjat hasít a hátadból!
2012. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha komoly párkapcsolatot szeretnél vele, akkor tudd meg a nevét, kezdjél el vele beszélgetni, vagy közösségi oldalon keress rá, és ott írjál neki. A későbbiekben meg elmondhatod neki, hogy neked nem akadály a távolság, majd összehangoljátok a munkahelyedet meg a fősuliját/egyetemét.

21/l

2012. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Akarod látni a sebváltómat?"
2012. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

21/L:


Köszi a normális választ!

Egy faluban lakunk, ismerem a csajt amúgy(csak rég nem láttam, most láttam h milyen jó csaj), csak cinkesnek érezném bejelölni, és írkálni neki, mert ha az autómmal van valami, a faterjához hordom mert jó szerelő. Utána meg nem tudom milyen pofával hordjam hozzájuk...

2012. szept. 8. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Jaj ne aggódj már! :)

Ha rendes fiú vagy, még örülni is fognak neked a szülei...

Főleg ha a közös programotok nem dvd-zés lesz nálad, hanem mondjuk mozi, vagy kerékpározás, és utána haza kíséred.

Nincs ebben semmi!

Megírhatod neki, hogy az apukája előtt kellemetlen lett volna beszélgetést kezdeményezni veled, ezért levélben kezdenél el ismerkedni vele.

Hajrá!

21/l

2012. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy azt sem tudom h jár-e valakivel, de szerintem nem.

De nekem cinkes lenne ha elhívnám valahova vagy valami, és ő visszautasítaná, hogy utána a faterjához vigyem az autót.

Tényleg nehéz ügy, mert ha nem lenne szükségem a faterjára, akkor oké de így.

2012. szept. 8. 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!