Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többek mint barátok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többek mint barátok, de kevesebb mint egy pár. Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A volt barátom, nevezzük Tamásnak 24éves. Két éve ismertük meg egymást, másfél évet együtt töltöttünk (ami alatt volt egy rövid szakítás) és most pedig fogalmam sincs mi van köztünk...

Ő állítása szerint nem szerelmes. Azt mondja, hogy szinte már tökéletes lennék a számára, csak az az egyetlen plusz hiányzik, ami persze döntő fontosságú.

Én meg... a mai napig úgy vélem, hogy egyszer el fog venni.

Hogy miért?

Mert lehet h féléve kimondta, hogy szakítsunk, hogy legyen vége, de az elmúlt fél év alatt nem telt el nap, hogy ne beszéltünk volna. Vagy olyan hét, hogy ne találkoztunk volna.

Sőt volt mikor úgy mond barátság volt köztünk extrákkal. Jelenleg csak barátok vagyunk, annál persze többek, ugyanis előfordul, hogy együtt alszunk, de se csók, se szex nincs köztünk. Viszont ha együtt alszunk, akkor össze vagyunk bújva. Filmeket is összebújva nézünk. Cirógatjuk a másikat.

Azt érzem, hogy minden harmonikus köztünk, hogy kb már járunk, csak épp jelenleg nincs szex.

S nem értem, hogy ha pontosan ugyanannyira kezdeményez, mint én, ugyanúgy keress engem, mint én őt, akkor hogy lehet, hogy nem szerelmes belém?

Azt tudom, hogy szeret, csak nem szerelemmel. De... állandóan azaz érzésem, hogy ez több mint puszta szeretet.


23L



2012. szept. 9. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak kell neki a fizikai kapcsolat, ameddig nem talál másik barátnőt. volt barátommal is ez volt egy ideig.
2012. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

v szimplán ragaszkodik hozzád.

azt hitted el fog venni.. cuki :D naiv nagyon is de azért aranyos :)

2012. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért annyira naiv?
2012. szept. 9. 17:16
 4/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

fél éve nem vagytok 1ütt és még házasságban reménykedsz?

ennek melyik pontja nem naivitásra utal? bár az is igaz h "egyszer" szóval valszeg úgy v vele h még nem v ilyesmire elég érett így meg végül is érthető a naivitás is.

2012. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem?
2012. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!