Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevesebb esélyt látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb esélyt látok rá. Vajon lehet még?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok ugyan, huszonegy éves férfi ként, de egyre inkább kezd eluralkodni bennem a gondolat hogy nem lesz egy értelmes komoly párkapcsolatom, hiába is szeretnék hosszú távú és mély, komoly kapcsolatot kialakítani valakivel nem sikerül. Én nem az a típusú vagyok aki csak alkalmiban gondolkodik hanem terveznék valakivel. Az eddigi kapcsolataim visszagondolva elég elkeserítőek ilyen szempontból. Van esély olyan lányt találni aki már 21 éves kora körül komoly kapcsolatot akar vajon? Aki komolyan veszi az életét úgy mint én. Nem arról van szó hogy otthonülős könyvmolyként élném az életemet, mert eljárok bulizni, és örülök is hogyha adódik alkalom amikor a barátokkal lehetek, csak szimplán komolyan veszem az életet.
2012. szept. 5. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ezzel nincs is semmi probléma! meg fogod találni azt a lányt akivel tudsz értelmes, normális kapcsolatot kialakítani.


ha nem probléma írok kicsit magamról:

22 éves vagyok, lassan 3 éve együtt vagyok a párommal. akkoriban mikor összeköltöztünk kb 2,5 éve az ismerőseimtől, barátaimtól kaptam a "savat" hogy minek összeköltözni, meg ilyenek. júniusban teherbe estem (terveztük) megint jöttek azzal, hogy elb.szom az életem, meg miért nem bulizok inkább, fiatal vagyok, ráértem volna még a gyerekkel. én úgy érzem, hogy már kész vagyok egy gyerek felnevelésére. párommal nagyon jól megvagyunk.

ez az ő szemüket szúrja, talán még féltékenyek is a boldogságom láttán. de nem érdekel.


szóval ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy vannak még a te korosztályodból olyan emberek, akik komolyan veszik az életet. ne add fel, ki tudja lehet már holnap találkozol egy neked való lánnyal :)


(ne haragudj, hogy hosszúra sikeredett a mondandóm)

2012. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem haragszom köszönöm hogy leírtad ezt, ezek szerint nem csak én vagyok ilyen gondolkodással.
2012. szept. 5. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vagy egyedül vele! csak olyan nőket/lányokat kell keresni, akiknek hasonló a gondolkodásuk :)

báár ez a nehéz. remélem azért sikerül minél hamarabb.

egyébként szerintem ez a normális gondolkozás mint a miénk... de ez is tud csalóka lenni, mert azok akik meg buliznak és élnek bele a nagy világba szerintük meg az a normális gondolkodás...

hol szoktál ismerkedni?

2012. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem már meg neten is valakivel, de volt közös ismerős által, munkahelyen, és iskolában is lány akivel megismerkedtem, mostanság gondolok itt az utóbbi fél évre nem fektetek nagy figyelmet az ismerkedésre a tapasztalataimnak betudhatóan.
2012. szept. 5. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem kockáztass és ismerkedj :)

ha nem is teszel lépéseket, akkor nem nagyon lesz eredmény sem :)

2012. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!