Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A villámcsapás. Avagy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A villámcsapás. Avagy amikor nekem nem kell nyomul, de miután már megtört lepattint! Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. Van egy régi barát-barátnőm akivel mostanában elég sokat találkozgattunk. Buli után egy ágyban alvás meg hasonlók, de semmi kamatyolás vagy jelzés értékű dolog. Csak mint két barát/tesó. Aztán egy hétvégi buliban egyértelműen jelezte, hogy akar valamit, de a pia miatt nem kezdtem ki vele. Gondoltam másnapra megbánnánk és nem akartam el veszíteni egy jó barátot egy esti piálás miatt. Nem is került a dolog szóba és nem is viselkedett furcsán másnap. Aztán kövi alkalomkor mikor úgy volt, hogy el megyünk valamerre bulizni már én is többet ittam mint kellett volna és úgy adódott, hogy náluk maradtunk éjszakára. Egy pár csók el csattant, de tovább nem mentünk.... másnap mindketten mentünk melózni. Nem is húzódott el tőlem, reggel csókkal váltunk el.... és akkor csapott be a villám. Úgy érzem szeretem, de azóta ő kerül engem. Nem tudunk egy találkát sem össze hozni (megváltozott a munkarendje és elég sokat jár dolgozni főleg hétvégén amikor én ráérnék..) És nem is tudtam vele azóta sem személyesen meg beszélni a történteket. kb 60 km-re lakunk egymástól. Azért abban biztos vagyok, hogy ha akarna szakítana rám időt. Viszont ha nem írok neki pl. egy hétig már csörög a telóm és érdeklődik h mi van velem. Facen ha nem írok rá rám ír, de sürűn lelép egyik percről a másikra úgy, mintha ez természetes volna. Nem tudom most mi lehet. Akar is valamit meg nem is.

Szerintetek mi húzódhat meg a háttérben? A barátságot akarja menteni? Vagy csak szórakozik velem? Volt már valaki hasonló cipőben? Mit kéne ilyenkor tennem? Beszélni nem tudok vele róla. Próbáltam fel hozni a témát, de kerülte... meg ilyesmit neten/SMS-ben megvitatni?!

Tudom, hogy hülye vagyok, ezért ezt nem kell leírnotok. Próbáljam ezután is barátként kezelni? 21 Ffi



2012. szept. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen próbáld meg összehozni vele a találkozót, mert ezt meg kell beszélnetek.

Nézd, ugye azt írtad, hogy ő kezdeményezett először, tehát...biztos érez valamit, csak talán nem tudja mit is kéne tennie most. Ezért is van ez a csapongás.

Beszéljétek meg személyesen!

2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen erre törekszem, csak félek hogy egy hosszabb idő elteltével hogyan is hozom ezt fel?!
2012. szept. 9. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel elég jó barátok vagytok (az írásod alapján gondolom) nem hinném, hogy ez gond lenne...vagy ciki volna. Épp erre hivatkozhatsz, hogy már rég láttátok egymást, és ideje volna találkozni:)
2012. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt, azt hiszem már rá bízom... Ha kellek neki szakít majd rám időt, ha nem akkor meg le tudjuk végre a köreinket.
2012. szept. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!