Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal (párommal) nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal (párommal) nem tudok bulizni. Ez baj? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de mikor buliról van szó, akkor jobb szeretem, ha ő nincs képben. Persze, vele is tudok bulizni, de az nem olyan... Talán azért,mert a legtöbb haverom fiú,és ha ott van a barátom,akkor nem jönnek oda hozzám dumálni,nem kérnek fel táncolni,meg semmi ilyesmi. Szóval ha ott van a párom,akkor szinte csak vele vagyok,és nekem a buli arról szól,hogy hülyüljek a haverokkal,akikkel alapból ritkán találkozom,úgyhogy jó lenne legalább bulikban beszélgetni velük kicsit. Ha meg a barátom nélkül megyek,akkor barátom megsértődik,de hát meg is értem,csak nem tudok mit csinálni...mondjak le a haverokról,barátokról?

Amúgy nem vagyok nagy bulis,csak ritkán járok,és nagy ivós sem vagyok,hogy aggódni kéne értem.

19/L


2012. júl. 21. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
a barátoddal el kéne beszélgetni. van 1 olyan érzésem, hogy láncon tart téged.
2012. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Láncon mi? Szerintem meg ne sündörögjenek a barátnőm körül más férfiak. Pláne ne a "buli" jellegű eseményeken.
2012. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele, bár már 2 éve együtt vagytok, szóval kicsit érdekes, hogy ez ennyi idő után bukik ki. Mindenesetre tényleg olyan, mintha korlátozna.

Az érzéseid teljesen rendben vannak és érthetőek, az ember alapból máshogy viselkedik nagyobb társaságban, mint akkor, amikor pl. másodmagával van, ez is tök okés. Szerintem beszélj a barátoddal, neki is meg kell értenie ezt, na meg szerintem az is fontos, hogy néha elengedd magad és csak a haverokra koncentrálj. :)

2012. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A láncon tart kérdéssel én sem értek egyet, ha elmentek bulizni nem csak a pasiddal kell beszélgetni, de ha azt érezteted a barátoddal hogy fontosabbak a barátok akkor abból rosszul fog kijönni a kapcsolatotok. Az amit megfogalmaztál hogyha buliról van szó jobb szeretem ha nincs a képben elég furcsa egy kapcsolat ha már két éves arról kéne szólnia hogy jóban rosszban együtt, a buli meg elég jó. De ez csak az én véleményem sok sikert a megoldáshoz.
2012. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég változatos válaszokat kaptam,de sajnos a kérdésre-hogy mi a megoldás-,még nem kaptam választ.:( Azért köszi az eddigieket.
2012. júl. 21. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről
2012. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogyha külön buliztok? Ha táncolsz, beszélgetsz, iszogatsz valakivel, az nem megcsalás! Én is utálom, amikor a barátom rámakaszkodik, és nem tudok senkivel normálisan beszélgetni, mi is külön bulizunk!
2012. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!