Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h volt egy éppen 1 éves kapcsolatom .Én mindvégig szerettem a barátomat azt hittem h ő is szeret nagyon , azt hittem boldogok vagyunk aztán megcsalt.Nem vettem észre semmi árulkodó jelet arra h már nem kötődik hozzám , de már nem vagyok biztos semmibe . Az a szomorú , hogy a csaj ismer engem , tudta az is h ki a barátom .Ennek ellenére mégis megtörtént a dolog.Teljesen mellékesen milyen ez a lány emberileg szerintetek ?.

A volt barátom javára legyen mondva tőle tudtam meg a dolgot.Nem tudom mihez hasonlítani azt az érzést amit akkor éreztem. Tudjátok mi egymás elsői voltunk minden értelemben , és azt gondoltam benne megbízhatok, hát tévedtem .

Az aktuális része ennek , hogy már egy hónapja h külön vagyunk . Én úgy gondoltam h nem szakítom meg vele az emberi kapcsolatot csak nem lesz köztünk semmi több mint beszélgetés. Ez ment is ugy ahogy.Sok mindenről beszéltünk amikor néha találkozunk . Ne értsétek félre én nem akarom őt visszahódítani , mélységesen összetört belül és gyűlölöm érte , viszont nem felejtem el h mit tanultam tőle. Azért hálás vagyok neki. Na már most azt történt két napja , hogy együtt voltunk egy összejövetelen , evvel nem is lenne semmi baj ,mindenki jól elvolt, de aztán mikor megcsókolt egy srác , akit a bulin ismertem meg a volt barátom egyszerűen odaugrott a semmiből és nekiment a srácnak , aki a nagy meglepetéstől mit sem tudott csinálni. 10 percig üvöltöttem és rángattam h engedje el, mire sikerült leszedni róla. Aztán kérdőre vontam h , hogy képzel ilyet h beleüti az orrát a dolgomba , erre pedig vita közben elkottyantotta magát és bevallotta , hogy még mindig szeret , nagyon. 1 órán keresztül előttem térden csúszva könyörgött a bocsánatomért. Én marha meg ott bőgtem mellette és nem tudtam fölállni .

Végül eljöttem miután megnyugodott , de nem mondtam neki semmi konkrétumot. Nem tudom mit kéne most tennem . Ha elküldöm a francba félek attól az érzéstől hogy tudjátok "mi lett volna ha ".


2012. júl. 13. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
azt mondtad, már nem kell neked. és megcsalt. na cső.
2012. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi. ugyanaz lenne mint eddig. Megkap, éli világát, megint összetör és előröl.

Amúgy vannak olyan emberek akiknek belefér a párjuk mellé más is. Szörnyű, de így van.

2012. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Kerüld el, ne barátkozz vele. Szép dolog, hogy tudtál tőle tanulni, de amit tanított neked, az már úgyis a tiéd, emiatt nem kell vele továbbra is barátkoznod.

Megcsalt, ne legyél hülye, nem tisztelt téged semennyire, utólag könnyű sírni, meg könyörögni... Hagyd a fenébe.

2012. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát játszhatod az állat menhelyet, de csak magadat szívatod meg. Exel csak akkor maradunk haverok, ha senki nem sérült és békében váltok el. Mondhatni a kapcsolat végére már csak barátok voltatok.


Eseteben meg csak szánalomból tartod vele a kapcsolatot. Meg azért is hátha... de a véleményem már kifejtettem az első bekezdésben.

2012. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen esetbe nincs "mi lett volna ha".


Ne csak akkor szeressen amikor épp féltékeny. Ha megcsalt, akkor nem tisztelt és nem szeretett eléggé. Ennyi. Mitől változna a dolog? Nem szabad ilyeneket benyalni.


60 évesen mellette miután 100-szor lealázott azon fogsz majd filózni, mi lett volna ha elküldöd a retekbe.


Szánalmasnak találom az ilyen férfiakat. Olyanok mint egy gyerek. Nem kell! De mégis, mégis kell anyaaaaaaaaa...

2012. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mondom amit a többiek.Én nem mennék vissza hozzá,de nem is tartottam volna vele a kapcsolatot.Mi is nem rég szakítottunk normálisan váltunk el,nem volt megcsalás se veszekedés,semmi.De azóta nem beszéltünk,mert mondtam,hogy nem is szeretnék,max ha nagyritkán összefutunk egy pár szót válthatunk és ennyi.

Ha te mégis úgy gondolod,hogy túltudsz lépni a megcsaláson és megtudsz bízni benne,hát hajrá,próbáld meg.Ezt úgyis neked kell eldönteni.

2012. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Az az igazság soha nem tartottam magam buta csajnak, bár lehet h most evvel elég nagyot csináltam viszont én úgy gondolom és az az életfilozófiám is , hogy mindennek megvan az oka , ill. mindenkinek jár egy második esély. Legbelül borzasztóan gyötör ez , de nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy valamilyen részem kötődik hozzá ezen a dolgon felül is .Ugy gondolom jelenleg h ennél szarabb érzésem nem igazán lehet, mint amit éreztem eddig , szóval egyenlőre annyit mondtam neki, hogy bizonyítania kell nekem , aztán pedig meglátjuk mi lesz.

2012. júl. 13. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az utolsó mondatottad nyomtad bele a fejedet a tortába... ha ezek után te még vársz tőle valamit akkor csak add oda ami az életedből a legértékesebb. Az időt. De ha képtelen vagy belátni, hogy ez egy gyáva szar ember és okosnak tartod magad és nem akarsz jobbat akkor törődj bele mert jó lesz neked az nem is várj mást az élettől ha ennyit teszel érte....
2012. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!