Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi csalódás. Kiút? 20F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás. Kiút? 20F

Figyelt kérdés
Van egy lány..igaz,hogy még csak 1 hónapja vagyunk együtt,de én már nagyon megszerettem. Mindig csak ő jár a fejembe. Viszont én nem látom rajta,hogy komolyan gondolja és az igazat megvalva nem is nagyon érezteti,hogy szeretne(mondani mondja). Sőt..nem is nagyon törődik velem. Mielőtt még nem jöttünk össze,de már találkozgattunk 2 pasival is kavart buliba és ez is bennem van azóta. Egyszerűen csak küszködöm egész nap és tudom,hogy szakítanom kellene. Tegnap meg is próbáltam..látta rajtam,hogy valami baj van és elkezdett sírni. Tudom,hogy ez egy 20 éves fiútól gáz,de nem akarom elveszíteni. Mit csináljak? keressem folyton én? Van egyáltalán értelme? Nem tudom mi lenne a helyes. Ha szakítanánk egyszerűen nem bírnám. Volt már másfél éves kapcsolatom is,de az nem viselt meg ennyire...

2012. szept. 11. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el!Ha szeretne akkor éreztetné veled!
2012. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakíts, aztán szex, pia rokendroll
2012. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem egyszerű projekt,voltam hasonló cipőben! A helyedben megkérdezném tőle hogy valóban szeretné-e ezt a kapcsolatot vagy sem! Nyomatékosítsd benne hogy legyen őszinte,és a válaszát tartsd tiszteletben akár pozitiv akár negatív! De igy hogy kétségek között vagy igy csak az idővel játszol,ha esetleg azt mondaná hogy nem,később ettől csak rosszabb lesz mert még ettől jobban is megszereted! Rem.érted mire gondolok!? Haq esetleg azt mondja hogy nem akkor a második válaszoló tanácsát kell megfogadnod!


27/F

2012. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem tudja kifejezni magát rendesen. Ő hány éves? Beszéld meg először ezt vele... Ne mi mondjuk meg hogy mi legyen a döntésed.
2012. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!