Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi csalódás. Túllépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás. Túllépés?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni abban, hogyan tudnék elfelejtni egy lányt minél könnyebben. Tudom hogy felesleges utána futnom, keresnem, egyszerűen csak el kell felejtenem. Tudnátok valami ötletet adni? Elkerülni nem igazán tudom. Eddig arra gondoltam hogy elkezdek filozofikus esetleg hasonló témájú könyveket, írásokat olvasni. hátha ráébreszt még egy pár dologra.

2012. febr. 17. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, és idő kell. Én már fél éve nem tudok elfelejteni egy fiút... És még mindig hiányzik... nagyon !Sok erőt, remélem neked sikerül
2012. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olvasás jó.Érdemes elkezdeni kőkeményen sportolni.Én ahányszor szenvedek ilyesmi miatt ráállok a futópadra és 2óra múlva se szállok le olykor :D
2012. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, és sok idő kell hozzá. Amit tanácsolni tudok az az, hogy keress valami elfoglaltságot, valamit amit tényleg szeretsz csinálni, és ahogy időd engedi foglalkozz ezzel a dologgal. Valamint az is sokat segíthet, ha az adott lánynak a rossz tulajdonságait összegyűjtöd magadnak, mi az ami nem tetszik benne. Ez is segíthet abban hogy minél előbb túl legyél rajta. Remélem tudtam segíteni legalább egy picit. :)
2012. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 5. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy vesd bele magad az életbe amennyire csak tudod. Ha sok a tennivaló, kevesebb idő jut a sebek nyalogatására és új élményekkel/emlékekkel telnek meg a gondolataid.

Sport, barátok, hobbik, bulik mind jöhetne. És nem utolsó sorban fontosnak érzed majd magad és az önbizalmad is helyreáll.

Persze azért mindig lesz egy-egy pillanat, mikor eszedbe jut és fáj, de hidd el egyre kevesebb és egy idő után már csak emlék lesz. Én minden csalódásomon így léptem túl.

2012. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!