Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy szerelmi csalódásból, kudarcból valami a hasznotokra vált?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy valami jót hozott elő belőletek, pl. elkezdtetek festeni, és kiderült, hogy tehetségesek vagytok. Vagy valamiben megerősödtetek, vagy az önbizalmatok pont megnőtt, nem pedig összedőlt.

2012. szept. 12. 14:26
1 2
 1/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
ugyan nem szerelmi csalódástól de: kedvet kaptam megint a zongorázáshoz csak hát eltart 1 darabig összegyűjteni rá a zst :D
2012. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van egy olyan elmélet, hogyha a férfinek gyönyörű, kedves felesége van, akkor szép családja, jó élete lesz, ha pedig az ellenkezőjét fogja ki, akkor meg nagy filozófus válik belőle.

Én idejárok észt osztani, szted melyiket fogtam ki? :-)


Máskülönben meg még általánosban volt egy barátnőm, aki az istennek sem vett fel a pasilistájára, csak barátnak fogadott el. Egy ideig reménykedtem, mint sokan mások, de aztán berágtam, és lepattantam, és azóta nem veszem túl komolyan a nőket, ettől viszont hatékonyabb is lett velük a viszonyom.

2012. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
eddig csak úgy megtetszett néhány fiú, de mióta szakítottam és elgondolkoztam, már pontosan tudom hogy mi az ideálom. ez pedig jó nekem.
2012. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze. A csalódások tettek olyan emberré amilyen lettem. Tudom hogy mit várok el magamtól, azt is tudom hogy mit kell tennem. Most épp a még ismeretlen határaimat próbálom kicsit feszegetni illetve megismerni.


Tehetséget még nem fedeztem fel (nem tudok énekelni, sem rajzolni), de azt tudom hogy az életem csak rajtam múlik, azt is tudom hogy én formálhatom olyanná amilyenné szeretném!

2012. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze,mindig tanultam valamit ezek során!
2012. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

14 hónapos kapcsolatom után 2 évig nem voltam hajlandó új kapcsolatba kezdeni, mert elegem lett a hazugságokból. Ezalatt az idő alatt elkezdtem táncolni, akrobatikázni és ékszereket készíteni. Komolyabban rákoncentráltam a karrieremre és a barátaimra is.

Kialakítottam a saját életemet, amit addig a pasikkal pótoltam, azóta sokkal kiegyensúlyozottabb és magabiztosabb vagyok. Szóval igen, sokat köszönhetek annak a szakításnak, komolyan elgondolkodtatott, és felnőttem tőle, úgymond. De sok minden el is veszett belőlem. Sokkal zárkózottabb lettem és egyre több felszínes kapcsolatom lett, amiket nem is akartam elmélyíteni. A mai napig kicsit nehezemre esik a problémáimról beszélni, inkább elfojtom, ami nem egészséges.

Most ezen dolgozunk mostani párommal, szerencsére jó eredménnyel =)

2012. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miután az expasimmal szakítottam, elhatároztam, hogy olyan messze elkerülöm, amennyire csak lehet. Már rég lejártak a jelentkezési határidők az évre, de a tanulmányi osztályon kibuliztam, hogy jelentkezhessek egy külföldi ösztöndíjra, aminek még a fogadó egyetemnél nem járt le a határideje, csak az elbírálás miatt itt adtak meg korábbit, de mint kiderült nem is jelentkeztek sokan. Végül megkaptam az ösztöndíjat, amivel egy évet külföldön tanulhattam. Jó messze voltam a volt pasimtól, ez megkönnyítette, hogy feldolgozzam a szakítást, megtanultam folyékonyan angolul, az önéletrajzomba bekerülhetett, hogy egy neves külföldi egyetemen is tanultam, szakmailag is sokat fejlődtem és a mai napig tartom a kapcsolatot az ottaniakkal. Áldom az eget, hogy otthagytam azt a srácot :)
2012. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalat.
2012. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Blue Sock, az biztos, hogy tapasztalat, mindenkinek az, de engem a pozitív történések is érdekelnek.

2012. szept. 12. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Festőzseni belőlem se lett, de úgy 1 évvel a szakítás után beláttam, hogy nemcsak így "kellett" lennie ennek, hanem egyenesen jó, hogy így történt. Imádtam az exemet, ő volt a mindenem, a magam részéről és a lehetőségeimhez mérten mindent megtettem a kapcsolatunkért, soha olyan szerelmes nem voltam, vele terveztem az életemet, de ha együtt maradtunk volna, egy poshadt, unalmas, semerre nem fejlődő kapcsolatba betonoztam volna magam, egy lusta, örökké csak döglő, kisujját nem mozdító alak mellett. Most valószínűleg én is egy otthon tespedő, leépülő, 30-hoz közelítő banya lennék mint sok más nő ebben a korban, akik beleposhadnak egy ilyen kapcsolatba. Ehhez képest, miután persze sikerült elfogadnom, hogy vége, úgy érzem, még csak most kezdődik igazán az életem, új esélyt, új reményt kaptam, hogy egy sokkal jobbat találhassak mint az exem. Már nem haragszom rá, örülök a szép napoknak meg a rosszaknak is, mert ezek által rengeteget tanultam a férfiakról, a párkapcsolatról meg magamról is. Jó ez így:) Nem hittem volna 1 éve, hogy így fogom ezt látni, mert akkor összezuhantam, egy világ dőlt össze akkor bennem. De most már nyitott vagyok, újra önmagam (sok-sok plusszal) és kiegyensúlyozott. így tudnám leírni, hogyan fordult a javamra ez a dolog.
2012. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!