Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami meditációs gyakorlat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami meditációs gyakorlat egy idegbeteg szerelmileg csalódott embernek?

Figyelt kérdés

Tehát a lényege az egésznek, hogy kb 2 hónapja szakítottam a barátnőmmel..nagyon sok rossz élmény és jó után...ő 3 nappal szakítás után talált mást 3 szor szét mentek már,de ha nem tévedek akkor szeretőként foglalatoskodik az a szuka..de nem ő a lényeg, hanem ,hogy nekem még mindig hiányzik (rohadtúl feleslegessen)...ennek tudtában nem is beszélek vele semmi, és ezen változtatni se akarok.

De amióta elment direkt elmentem dolgozni 3 műszakba és mellette testépítek is, tehát kb 1 napra 2 óra szabad időm jut kivéve szombat és vasárnap..új kapcsolatra lehetőségem egyenlőre nincs..és néha nagyon rám jön egy idegességgel fűszerezett csalódás. Na de nálam ez abban hatrány, hogy ha ideges leszek akkor nem tud senki megállítani termetem, és "eltökéltségem" végett. És az a bajj ,hogy legtöbbször vagyis mindig ezzel magamnak ártok

most már eljutottam arra a szintre, hogy inkább csöndbe maradok vagy elütöm poénnal a dolgokat, de tényleg nagyon feszült vagyok nap végére...és még sokszor pihenni se tudok...nem tudtok valami ötletet, hogy tudjam magam kicsit jobban ennél is kontrolálni? 19/f



2012. szept. 12. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg ha testépítesz annak le kéne szívnia az energiáid ... De ha ezzel együtt is tiszta ideg vagy akkor én azt javaslom hogy menj el bulizni és vegyél ki szabadságot .
2012. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

www.meditacioim.blogspot.com. Amelyik link nem jó kérheted tőlem. Nem szabadna elnyomni ennyire...

Ha van kedved beszélgetni írhatsz.

2012. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a testépítés nem olyan nagy kihívás,max a kaja rész betartása.

ökölvívó edzésre menj,az tényleg kihívás.

egy jó bunyó simán felülírja,eltereli a figyelmedet és testileg-lelkileg kimerít.

tanulnál némi önismeretet is ott-ezt arra nem lehet megállítani:Ddologra értem-.

már csak azért is,mert a nagy 100-120 kilós gyúrósokat lehet leverni legkönnyebben edzésen,mert semmi állóképességük nincs,és 2 menet után fulladnak.

ha a bunyótól parázol,és maradnál a súlyzóknál,akkor meg válts sportágat.

egy crossfit edzés úgy leterhel,hogy besz@rsz.

utána nem lesz erőd magadba roskadni.

ilyen és ehhez hasonló új élményekkel és persze sok dugással tudod felülírni a szakítást.

2012. szept. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már edzésről van szó, ne a hagyományos gyúrós edzést csináld, hanem intenzívebbet. Csinálj köredzést, intervallum edzést, tabatát, amikor keveset pihensz és sokat dolgozol :D A hagyományos bodys edzéssel az a baj, hogy a 3-5 perces pihenőkkel rengeteg időd elmegy és közben jönnek a kéretlen rossz gondolatok. Egy olyan edzés, amikor a pulzusod végig az egekben van, sokkal több kalóriát éget és rövidebb idő alatt tudod leedzeni magad. Ja vagy bunyós edzés, az ökölvívó edzések tényleg intenzívek, de én valamilyen harcművészetet ajánlok, hátha hasznát veszed annak, hogy ott a dolgok szellemi oldalával is foglalkoznak.


A lelki problémáid abból eredhetnek, hogy magasak az elvárásaid magaddal szemben, de valamilyen okból ezeket nem tudod teljesíteni és ezért erős szégyenérzeted van. Nálam például ez volt a probléma. Nagyok az elvárásaim magammal szemben, főleg a nők terén. Az én értékrendemben ha a nőknél nem vagyok sikeres akkor egy nulla vagyok, egy vesztes. Ilyen téren maximalista vagyok. Sokáig nem volt barátnőm de a környezetemben egyre több srácnak lett, láttam a szerelmes párokat az utcán, olyan fiúknak is gyönyörű nője volt, akik nálam sokkal rosszabbul néznek ki. Ettől kattantam be... mondjuk nekem nem voltak ilyen dührohamaim, ha jól értem amit írsz, csak olyan feszültnek, idegesnek éreztem magam. Önhibámon kívül képtelen voltam teljesíteni a célomat. Na de a lényeg hogy azóta kiegyensúlyozottabbá váltam, most már szinte semmi nem tud felbosszantani és jöhet bármilyen kudarc vagy csalódás, az egómat nem lehet romba dönteni :D


Ja tényleg, meditáció! Amikor egyedül vagy én lehetőleg csend van, nyiss egy üres jegyzettömböt itt a gépeden. Szedd össze a gondolataidat és próbáld megfogalmazni. Írd meg először napló szerűen, hogy mi történt veled, írd le az érzéseidet és lehetőleg átláthatóan fogalmazz, figyelj az értelmes mondatokra. Mire kifejezed minden gondolatodat, biztos eszedbe fog jutni pár olyan új gondolat, ötlet, ami eddig még nem. Aztán próbálj meg így dolgozni: mi a probléma? hol van a hiba? mi erre a megoldás? hogy jutok el a megoldásig? mire van szükség a megoldás érekében? és így tovább amíg teljes nem lesz a kép. Ja és a leges legfontosabb, ami a lényege az egésznek: légy őszinte! mert miután elmented a fájlt, be tudod tenni egy jelszóval védett rar-ba, amit senki más nem tud visszafejteni, csak te. szóval semmi értelme megmásítani a valóságot, csak akadályozod vele a gondolataid áramlását. és mire jó mindez? nem kalandozol el, a témánál maradsz, egy-egy gondolatra tudsz koncentrálni. mialatt leírod csak az van a fejedben, azon elmélkedsz, így jobban kihasználod az eszedet. miért pont gépen kell ezt csinálni? nem fogyik a papírod, könnyebb beleszerkeszteni és egyszerűbb jelszóval lekódolni mint a kertben elásni. én sok kérdésemre így kaptam választ.. magamtól.

2012. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!