Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj az, ha nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem érdekel a korosztályom? 16/l

Figyelt kérdés

Most váltottam sulit, az osztályból 4 fiú rögtön elkezdett nomulni, a másik párhuzamos osztályból meg 2.

De engem egyáltalán nem érdekelnek a velem egyidős fiúk, számomra gyerekes a viselkedésük!

Meg is mondtam nekik, hogy a 3-4 évvel idősebb fiúk tetszenek! Erre meg volt aki megsértődött, valaki egyenesen azt mondta hogy apakomplexusom van!

Ez most akkora probléma?



2012. szept. 13. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem kivánok vitázni már most előrebocsátom!


Az érettség azt jelenti hogy a párodat és a gyerekeidet biztonságban és egységben tudod tartani hogy ideális életük legyen miközben magad is fent tartod,az élet adta legnagyobb akadályoktól sem riadsz vissza,amit tudsz elkövetsz a megoldásukért.

2012. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,én nem szoktam nagyon kockulni.(najó az tény,hogy gyakorizok,de az nem sok) Inkább sportolok helyette.Viszont nekem se a korosztályom jön be,mert túl gyerekesek még a csajok.(nem vonatkoztatok rád,nem ismerlek) Én egész érett vagyok elvileg,de persze nem annyira mint egy huszonéves,nem csoda hogy rájuk buksz.2-3 év múlva már szerintem érdekelni fog a saját korosztályod.16/F

De a "jobb szórakozás" alatt nem a féktelen bulizást érted,ugye?

2012. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Speciel nem értem hogy mi bajuk veled, a lányoknak általában idősebbek jönnek be, akkor hol a gond?
2012. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy külső alapján ítélkezel. Fogadok nálad az a komoly, értelmes pasi, aki 180-190cm magas és izmos vagy nagydarab és férfias a képe, szakállas. Na már most, én 22 vagyok, 165cm és 52kg, ha látnál azt mondanád, hogy egy újabb gyerekes, buta, kockulós kis senki, aki nem tud komoly lenni.

Inkább mondd azt, hogy az idős pasikra buksz, a nagy testűekre, van ilyen, de én addig járok jól, amíg lesznek a kis taknyokra bukó lányok is.

2012. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem vagyok 20 éves, csak 18, de mégse abból áll az életem, hogy a gép előtt görnyedek, vagy részegen fetrengek...
2012. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szerintem az előttem lévők arra gondoltak az alatt h "gyerekes" hogy önkényesen ahogy írtad is 3-4 évvel idősebbeket keresel inkább mert azok szerinted inkább hozzád valóak.. szerintem előbb át kéne gondolnod hogy egy átlagos 20 évesnek mi kell és miből áll az élete..

A másik meg az hogy a veled egy idős fiúk nagy része lehet hogy idióta, de nem feltétlen mindegyik.Biztosra mondhatom h vannak normálisak, persze nehéz találni olyat mert mindenki mást mutat kifelé mint ami valójában belül van.. persze lehet h akiket eddig elhajtottál tényleg gyerekesek hozzád de ha szánnál akármelyikre is időt h megismerd.. lehet éppen az ellenkezőjét tapasztalnád. Arra is gondolnod kéne hogy nekik is van múltjuk ahol 1 lány pl megbántotta őket és megváltoztatta. Csak a saját példámat tudom hozni: engem 2 éve megváltoztatott 1 lány olyan szinten h páran rám se ismernek... és nem csak ez az 1 lány játszott közre hanem mások akiket azért szerettem h az elsőt elfelejtsem de nem sikerült.. szóval biztos van oka annak h ők ilyenek.. mint ahogy annak hogy te 3-4 évvel idősebbeket keresel és a korodbelieket elhajtod.. csak lehet a tiédnek nincs értelme az övéjüknek pedig még lehet.

Ezt mondom én 16 éves szemmel (/F).

2012. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Itt nem a tetszésen van a hangsúly, meg a gép előtt görnyedésen, hanem a gondolkodásmódon.

Én most 21 vagyok és a velem egyidős fiúk még mindig gyerekek, szó szerint.

Barátom 25 éves, sokat gépezik és nem is az a kigyúrt állat típus. De mindenben megtaláljuk a közös hangot és nincs az, hogy egyikőnk éretlenebb a másiknál.

Barátnőm és a barátja között 1 év van. Elvannak együtt, szeretik egymást, de valahogy mégsem jár egy rugóra az agyuk, a lány mindig előrébb van pár lépéssel.


Úgyhogy fiúk, nem kell sértésnek venni az ilyeneket. A 'lányok korábban érnek' dolog nem csak szöveg. Nem csak azért bukunk az idősebb fiúkra, mert jobban néznek ki...

2012. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem apakomplexus, hanem természetes dolog hogy idősebb, érettebb, határozottabb, tapasztaltabb pasik vonzanak, csak az kérdés, hogy nekik is megfelelnél-e.
2012. szept. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%

már nem azért, de te sem vagy másabb...elég gáz, ha te az alapján választasz párt, hogy hány évvel idősebb nálad :D

16l

2013. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!