Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit akarhatott tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit akarhatott tőlem?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne a gondom hogy most jött a másik osztályba 1 csaj aki tetszik eleinte "nézegetett szemezgettünk" meg elkísértem.Utána fölvettem msn-re 1hétvégén jól kijöttünk minden azt mondta a barátnőinek hogy járunk de semmisem volt. Utána azt mondta hogy ez neki nem fog menni bocsi.Ezt most hogy véljem hogy semmitsem akar? na mind1.És b*szik rámírni msn-en én meg már úgyvagyok vele hogy nem írok rá. ÉN 16 L 15
2010. okt. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ő sem tudja mit akar(t). nők, ecsém...
2010. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

1.)semmit

2.)semmit

2010. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.-ra akkor minek mondta hogy járunk?
2010. okt. 4. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy felvágjon a bnői előtt.ennyi!
2010. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vuuuk ***** válasza:

Figyelj!

Az olyan kislány (mert 15 évesen az), aki azt mondja egy beszélgetés után, hogy jártok, utána meg "kidob", pedig semmi nem történt, az olyannal nem kell foglalkozni!

16 vagy! Tudod mennyi nőd lesz még? :)

nem fogod tudni strigulázni, szóval lesz@rni és másikat fűzni! :)

HAJRÁ!


25/F

2010. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oks köszi
2010. okt. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!