Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el végleg?

Figyelt kérdés

Volt egy lány. 1 éve beiratkozaskor ismertem meg. Valami már akkor megfogott benne. Telt múlt az idő, én belezúgtam teljesen. Valami azt súgta, ő is belém, és ugy is viselkedett. De komolyabb dolgok nem történtek, mert ő is felénk volt, én is. Később megtudtam h van barátja, de megis ugy viselkedett h bejovok neki, a légkör is izzott körülöttünk stb.

Én viszont nem kezdtem ki vele a pasija miatt, közben én mar más szakra is járok(nem miatta) de rájöttem h meg nem felejtettem el teljesen. Más csá rá amugy nem vágyom, max ő rá, és ugy érzem ő lett volna a nagy ő.



2012. szept. 15. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csak idő kell és probálj meg ne gondolni rá én szerintem akkor vagy túl valakin ha jött valaki más akibe bele szeretsz vagyis nekem ezek a tapasztalataim
2012. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát szerintem vesztenivalód nincs, miért nem próbálod meg? Én elhívnám egy kávéra, lehet hogy már nincs is meg a barátja... Ha visszautasít akkor meg ne foglalkozz vele többet.

Végleg elfelejteni nem lehet, pláne ha meg se próbálod, sokáig benned lesz a remény, hogy talán lehet valami. Ha nemet mond, legalább biztosan tudod, és továbblépsz.

2012. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar az h barátja van, nekem egyenlő a nemmel. Elfelejteni meg ugy tűnt jó ideig h elfelejtettem, de mégsem... Mar nem vagyunk csoporttarsak, és rájöttem h hiányzik... De talán igy könnyebb elfelejteni h nem látom nap mint nap. Na meg remelem nem is futok össze vele mert akkor ugy sosem felejtem el..
2012. szept. 15. 08:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Am meg megvan a barátja, mert Facebookon meg ki van teve.
2012. szept. 15. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:

a facebook nem jelent semmit.

beszélgess a lánnyal. ha küldött jeleket, de közben volt barátja, az jelent valamit. szerintem próbáld meg :)

2012. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Alap esetben én se nyomulnék rá valakire, aki kapcsolatban van, de ha igaz amit leírtál:

"Valami azt súgta, ő is belém, és ugy is viselkedett... ...de megis ugy viselkedett h bejovok neki, a légkör is izzott körülöttünk stb."

akkor azért más a helyzet. Mért nem teszel meg annyit, hogy beszélsz vele és finoman rákérdezel? Pláne ha neked ő lett volna a nagy ő. Ha nemet mond, rosszabb lesz a helyzet mint most? (költői kérdés)

2012. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!