Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mar vegleg elrontottam ugye?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mar vegleg elrontottam ugye?!

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy par hete van egy baratom es eddig minden nagyon jol alakult, de mult heten elmentunk bulizni es nagyon rosszul sult el a dolog (allitolag nagyon ego modon viselkedtem reszeg voltam stb.) es azota teljesen maskent viselkedik velem. Eddig ereztem, hogy fontos vagyok neki, szeret stb, de most epp ellenkezoleg meg en puncsolok ugymond.... Allitasa szerint nagyot csalodott bennem es legyek turelmes minden olyan lesz mint elotte, de nem tudom.... Nekem

Ez nagyon rossz!!! Mi a velemenyetek mit tegyek?!? Elfelejthetem mar ezt az egeszet? Koszonom a valaszokat elore is!


2012. júl. 19. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
MIért hogy viselkedtél?? leégetted őt vagy mi?
2012. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat nagyon reszeg voltam es szerintem igen leegettem a baratai elott... De ha tudom, hogy ez lesz nem csinaltam volna!! Plusz mar ezerszer bocsanatot kertem meg minden, de nem hasznal...
2012. júl. 19. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Nőjj föl.. aztán pasizz... Jesszus.. -.-
2012. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
24 eves vagyok!!! De azert koszi!:D
2012. júl. 19. 17:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Az hogy felnőtt valaki, nem következik egyenesen az életkorából... láthatod magad is a példát, hiába vagy 24 éves, még a tizenévesek szintjén vagy, aki nem tudja hol a határ egy buliban!
2012. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és most elkövetek egy ilyen hibát, tiszta szívemből megbánom bármit megtennék, hogy ne legyen ez de mégse?! ez annyira rossz!! pedig olyan jól megvoltunk! most meg ez van.. na mindegy nem tudok már mit csinálni... ez van aztán kész!
2012. júl. 19. 17:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Adj neki idöt, majd megnyugszik. Már ne kérj töle bocsánatot, ne is puncsolj. Fogadd el ezt, és várj türelmesen. Ja és ne nyomulj:) Legyen az amit ö szeretne...
2012. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
rendben! köszi!! remélem beválik!
2012. júl. 19. 18:04
 9/14 omba ***** válasza:

Te nem követtél el hibát, ilyen vagy.

Én biztos nem tartok kapcsolatot olyannal, főleg nem tekintem a páromnak, aki annyit iszik, hogy csak beszámolókból tudja, mi történt.

Részegen egyébként nem MÁS, az ember, csak jobban látszik, milyen is?

2012. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jajj ne puncsolj, az ugyanolyan kiábrándító mint mikor egy pasi puncsol egy csajnak...


tudasd vele, hogy bánod a dolgot, és szeretnéd helyrehozni de sose puncsolj, ne legyél kedvesebb vele mint ez előtt, próbálj ugyanolyan maradni, sőt talán kicsit lekezelőbb, általában egy nő erősebb ilyekor, ha tényleg vannak érzések, mivel vszínűleg te könnyebben találnál pasit maganak mint ő csajt, és ezt ő is tudja.

2012. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!