Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki ha sokáig a szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha sokáig a szemébe nézek olyan lánynak, aki velem szembe jön?

Figyelt kérdés

Mit gondolhat a csaj? Amúgy általában ha egy lány szemébe nézek sokáig, ő is ugyanazt teszi.

Szerintem ez valamilyen szinten jó önbizalom növeléshez is.



2012. szept. 15. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, max a csajnak kellemetlen...
2012. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hunter92 ***** válasza:
Miért lenne kellemetlen? A lényeg, hogy mosolyogj közben és, ha tartja a szemkontaktust, akkor valószínűleg tetszel neki. Ez már eleve arról tanúskodik, hogy van önbizalmad, mivel mersz szemkontaktust tartani egy idegen lánnyal. Az önbizalom pedig egy nagy vonzalmi kapcsoló a nőknél.
2012. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés...

Részemről a "jelentése" a lány felé, hogy nem csupán végig nézem és 1/10 mp alatt levetkőztetem, hanem jobban tudnék érdeklődni iránta, nem elsősorban az teste a fontos, mint akit csak végig bámulok.

2012. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Abban az esetben kellemetlen, ha a hölgy éppen olyan stádiumban van amikor mindenkit utál... Vagy épp nem jön be neki kicsit sem a másik fél...

első voltam:)

2012. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hunter92 ***** válasza:
Igen, ebben igazad van.:)
2012. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Speciel én zavarba jönnék, de ha szimpi vagy, akkor még pozitív is lehet :D
2012. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, én speciel nem szeretem. Ha rövidebb ideig néznek, hogy kialakuljon a szekontaktus az oké, de utána határozottan zavar... :D
2012. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ezt neked kéne látnod a csaj arcán hogy nyerő e nála vagy sem.

velem volt már olyan hogy valaki eléggé vette a lapot de volt olyan is aki csak a szemöldökét húzogatta,hogy mi a f...-ért bámulom.ilyenkor úgy kell csinálni mint ha nem tudnád miért nézne igy:D

vagy rákérdezel hogy te nekem?valami gond van?:D

2012. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ah, lányoknál változó. Van aki szereti és van aki be van tojva az ilyentől. Na meg az se mindegy ki nézi olyan bátran és magabiztosan. ;)
2012. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Tehát akkor összességében nyerő dolog?

Régebben max egy pillanatra tudtam ránézni bármilyen lányra, most viszont már meg tudom tartani a szemkontaktust. Még csodálkozom is h sok csaj ugyanezt csinálja, és nem kapja le a fejét h zavarja.

2012. szept. 15. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!