Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A csajoknak mi a legfontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak mi a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja a pénz meg a kinézet, de van olyan, aki ronda pasival jár.

Minap facebookoztam, egyik ismerősöm kapcsolatban lett egy csajjal.

A csaj majdnem 10-es jó, szép csaj, a csávó viszont egy kis stöpszli mitugrász, annyi hogy ki van gyúrva. Igen ám de csúnya is, meg szegény is.

Most akkor hogy is van ez? n azt hittem inkább a jóképű magas pasikra bukik a legtöbb csaj.



2012. szept. 15. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dugunk?
2012. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Neki talán nem csúnya. Akik pl. nekem a legvonzóbbak, azok mások szerint sokszor "csúnyák" (szóval kérdezgetik egyesek, mit ezek azokon a semmi kis nyeszlett fiúkon? :DD)


Nekem meg ők a leggyönyörűbbek, egy kopasz kigyúrt "állatot" vagy egy mackós pasit bottal se piszkálnék meg :D

2012. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
???
2012. szept. 15. 14:24
 4/18 anonim ***** válasza:

*eszek


Különben nem lehet teljesen egyértelműen megmondani, melyik csajnak mi és hogyan fontos (ahogy a fiúknál is így van persze)

2012. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jó de ez a psi tényleg csúnya mert sokan mondták már rá, meg nagyon alacsony is. A szegénységről nem is beszélve. Talán még fürdőszobájuk sincs... A szakmunkást pedig végigbukdácsolta
2012. szept. 15. 14:25
 6/18 anonim ***** válasza:

ez egyén függő de amúgy a pénzéhes ribancok mind a gazdag szexi jó pasikra buknak...


Nálam a belső eléggé fontos szóval lehet nem egy Adonisz de megfog a belsőjével. szóval lehet a haverodnak jó a beszélőkéje..

2012. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"a csávó viszont egy kis stöpszli mitugrász, annyi hogy ki van gyúrva. Igen ám de csúnya is, meg szegény is."


Erre írtam. Lehet a csajnak ő a fullos pasi. A szegénység meg abszolút nem számít, mert a szegény srácoknak is van szép barátnőjük ha jó a külsejük! A jó külső viszont relatív, melyik csajnak mi jön be?

2012. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azt hitted hogy? Ne viccelj már kérlek:D

Annyira bírom az ilyen általánosító kérdéseket.

Minden csajnak más a fontos. Nyilván van egy réteg akit a pénz érdekel.

És vannak, a normális lányok, és az, hogy valaki normális még nem jelenti, hogy csúnya vagy buta lenne.

De, szerintem a csajoknak a legfontosabb, hogy valami vonzza őket az adott srácban. Lehet ez a külső is, de sokszor többet ér a kisugárzás, humor, határozottság, kedvesség. Hogy legyen benned valami, amitől a lány azt érzi, nekem ez a pasi kell!

2012. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: nekem is volt olyan fiúm, akiknek még fürdőszobájuk se volt (megjegyzem a higiéniával ennek ellenére nem volt gond), meg hónap végére nem volt mit ennie :P de baromi jól nézett ki


Suliban is többször bukott, nem volt egy lángész- viszont természetre/külsőre rendben volt :)

2012. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

amúgy drága kérdező elég paraszt vagy.. "tényleg csúnya....lehet még fürdőszobájuk sincs....a szakmunkást meg végig bukdácsolta"

És akkor mivan ha szegény? Szerencsétlen nem tehet róla ha a szülei szegények és így kell, hogy éljen...a bukdácsolás meg lehet családi gondok miatt, hogy a veszekedések miatt nem tudott tanulni..

2012. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!