Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mondanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mondanátok egy barátnak, hogy ő a legfontosabb számotokra és ő is lesz mindig? 19/f

Figyelt kérdés
A legjobb barátom lány. Régen csak 1-2 alkalommal találkoztunk aztán sajnos elköltözött nagyon messzire, és csak neten beszéltünk, de ott minden nap, és legjobb barátok lettünk. Most nyár előtt újra találkoztunk, és teljesen megnyíltunk egymásnak élőben is, mert azóta rendszeresen találkozunk, bár még mindig az ország másik felében lakik, de nyár végén ide költözik a közelbe. Olyanok vagyunk mint a szerelmesek, csak csók helyett puszit adunk egymásnak és nem fekszünk le egymással. Arra gondolok, hogy például rajtam szokott elaludni, simán járkálunk átkarolva egymást, vagy kézen fogva. Legjobb barátjaként tekint rám, és mondja, hogy mindig én leszek a legfontosabb. Én is így vagyok vele, de ha felajánlaná a kapcsolatot, akkor belemennék, ha megígérné, hogy később se romlana el a kapcsolatunk és még valami komoly is lehetne a végén. Szerintetek mire lehet vélni, hogy úgy néz ki mintha járnánk, de mégse? és hosszútávon mi lehet az eredménye?
2012. júl. 14. 22:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Abban az egyben vagyok biztos, hogy nagyon kivételes ember vagyok számára. Ezt meg is beszéltük, hogy nagyon szerencsések vagyunk, hogy egymásra találtunk, mert valószínűleg nincs több ember, akivel így lennénk.
2012. júl. 14. 22:58
 2/18 anonim ***** válasza:
Talán mondanék ilyet a legjobb fiú barátomnak... Bár még nem mondtam! Amúgy miért nem kezdeményezel te? Miért ő kezdeményezzen?
2012. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Amikor újra találkoztunk, akkor nagy örömömben, felvetettem. Eléggé megijedt, úgyhogy hagytuk is. De utána kezdtünk el még közelebb kerülni egymáshoz. Akkor csak sétálgattunk, és beszélgettünk tartva az egy lépés távolságot. Utána kezdődött el, hogy már egy párra hasonlítunk inkább.
2012. júl. 14. 23:01
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyre kedvesebb dolgokat mond, és rászokott a cuccaimban való alvásra is.
2012. júl. 14. 23:04
 5/18 anonim ***** válasza:

szal te miért nem kezdeményezel?

még jó hogy szerelmes beléd, csak nem meri mondani, vagy nem is akarja, nehogy már valami baja legyen emiatt, pl elutasítod, vagy leszólod, vagy többet nem akarsz szóba állni vele. de szerintem akkor járjatok, ha tényleg akartok, nem ha valaki "megígéri hogy sosem fog elromolni semmi" .... -.-

2012. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
En is mondanam es mondtam is.:) Legjobb baratom volt az illeto, eleinte abban maradtunk, hogy csak baratok, de aztan osszejottunk.:) Megigertuk egymasnak, hogy akarmi legyen, mindig baratok maradunk, miutan szakitottunk meg gondolhatod mimaradt a baratsagbol..:D Valszeg ti is osszefogtok jonni, remelem ti nem jartok ugy, mint en, es erosebb az a kotelek, ami osszetart benneteket:)
2012. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem el lenne ájulva tőled, meg tök ragaszkodó lenne, ha elmondanád neki (már ha úgy érzed), hogy ő kell neked, és mindent meg is teszel ezért... a csajok ettől, félnek, hogy ez nincs így, nem kellenek a másiknak, és inkább nem teregetik ki az érzéseiket mert aztán lesz pofon.
2012. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el a dolgon, mert ebből lesznek még problémák, ha valamelyikőtöknek kapcsolata lesz.

Akkor nem járkálhattok átkarolva, és nem aludhattok együtt. Ugye ez érthető.

Ha úgy érzed, hogy rosszul esne, ha valakivel járna a lány, akkor viszont ez több, mint barátság, csak elfojtjátok magatokban.

Ne hari, de az nem teljesen normális, ha barátok egymáson alszanak csak úgy.

2012. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha a lany szerelmes lenne akkor a nyakaba ugrott volna es nem ijedt volna be , mikor a kedves kerdezo felvetette neki:)
2012. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát abból indulok ki, hogy nem is olyan régen, én már felhoztam neki a témát, tehát ha változott volna a véleménye gondolom szólna.


Ti hogyan jöttetek össze? mi volt az első lépés ami a barátságból kivezetett?


Most is ragaszkodó és elmond mindent.

2012. júl. 14. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!