Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg tetszem neki, vagy csak szívatás?

Figyelt kérdés

Akkor elejétől: 2011.December.8.-án, egy gyönyörű csötörtöki napon, tanárnőm és lánya, meghívtak a mostani sulimba egy előadára, amin jelen volt az irodalmi színpad is. Ott láttam meg először. Gyak első látásra halálosan belezuhantam a srácba, nem is sok minden maradt meg a napból, végig őt bámultam. Majd jött a gimi nap. Ott is végig őt bámultam. Taksonyi előadás, szintén őt bámultam. Közben fészbúkon figyeltem, csetelgettem vele. Egyre inkább belebolondultam. Kidrült, ezt ő is tudja. Nem táplált irántam hasonló érzéseket. Ennek lassan egy éve. Úgy döntöttem, nyáron valami jó pasi után nézek, és feladom azt, amit iránta érzek. Valljuk be, ez nem ment, ahányszor kinéztem vaalkit, eszembe jutott: És mi lesz vele?


Eljött a szeptember. Minden nap láthattam, folyton őt kerestem. Dök (diákönkormányzat) gyűlés. A srác haverja, (és volt legjobb barátom nővérének x pasija) bevisít mikor belépek a terembe: *Kiszemeltem neve*, itt a csajod! Be kellett mutatkozni, utánam beordította: Igen, * neve* csaja!


Jövőhéttől kezdve, ahányszor meglátott, mosolyogva köszönt nekem. Kurv@ jól esett. Legközelebbi dökgyűlésen a srác haverja utánam kiabált az ablakon keresztül, *én nevem* itt a szerelmed!


Ettől kezdve az irodalmi színpados próbákon figyelgettem tovább.

Egyik nap, odamegyek a sráchoz megkérdezni, hogy akkor most mi van próbaügyileg, mögötte jön a heverja, és szívecskét mutogat. Majd megszólal: Ne most szerelmeskedjetek! A kiszemeltem kacér vigyorral rám, majd a haverjára néz.

Pénteken (09.14) 8. órára kellett visszamennem próbára. Ott ül a srác havrjés neki a mostani csaja, akivel jóba vagyok, a kiszemeltem báttya, és egy iroszos csaj. Odamegyek, és megkérdezem az iroszos(irodalmiszínpados) ismerősöm merre vannak a többiek. Közben a srác haverja:

Te vagy a *teljes nevem*?

Én: Igen...

Haver: ÓÓ, én már annyit hallottam rólad! *kiszemeltem* padtársa vagyok, és állandóan rólad beszél!

Bátty: Ammúgy igen az öcsém halálosan beléd zavarodott...

Majd haver és csaja bemennek próbálni, én kicsit lemaradva mögöttük. Belépek a terembe, a táblán egy szívecskébe felírva az én és a kiszemeltem monogrammja. Amíg a kiszemeltem nem vett észre engem, addig nem törölte le.

szerinted?



2012. szept. 15. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát érdekes egy sztori... Szerintem ha már a bátyja meg a haverja is előtte ilyeneket mondogat, akkor nyugodtan menj oda hozzá, és kezdj el beszélgetni vele, de tök másról... mondjuk, hogy mit csinált a hétvégén vagy valami ilyesmi. JA és próbáld úgy, hogy senki ne legyen körülöttetek. Akár kapd el az utcán. :) És ha nem lép, magyarul, ha nem kezd ő is visszakérdezgetni, vagy nem hív el valahova, vagy nem kérdezi meg, hogy van-e valakid, vagy ilyesmi, akkor én a helyedben leszállnék róla, aztán hagyom a sorsra a folytatást. Vagyis a fiúra. Ha akar valamit előbb-utóbb lépnie kell. Ha nem lép, akkor vagy tutyimutyi, vagy nem akar tőled semmit, csak a barátai viccelődnek vele...
2012. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát figyelj, én őszinte leszek hozzád. Nem biztos, hogy igaz ez. Szerintem szívatás. Hiszen miért változott volna meg ennyire egy év alatt a srác? (mármint az érzései) Meg a táblára írogatás, az általában mindig a szívatás "előjele". Legalábbis a többiek részéről. Bár ha a bátyja is azt mondta, hogy beléd szeretett, hát nem tudom. Ez azért érdekes kicsit, mert valahogy olyan nehéz elhinni, hogy igaz, de ha meg csak h*lyeség, akkor mi benne a szívatás szerintük??! Azt várják, hogy elhidd és h*lyét csinálj magadból?! Szóval nem tudom eldönteni ennyiből. Talán ha látnám élőben a srác reakcióit.. úgy egyszerűbb lenne. :)

Szerintem a sráccal beszélj erről, ha személyesen esetleg nem is akarsz, akkor facebookon. És kérdezd meg, hogy ezt most akkor miért csinálják, vagy mi is van pontosan. Szóval tisztázd a dolgokat, de mindenképp négyszemközt. Szóval neten is ha lehet, csak ti ketten legyetek épp a gépnél és ne az összes haverja mellett írjon neked vissza. És semmiképp se alázkodj meg, inkább tényleg csak kérdezd meg Őt, hogy ne lehessen utána rajtad röhögni, ha tényleg szívatás volt!

De én szurkolok Neked!!!! :) (Tudom milyen a reménytelen szerelem!)..:(

2012. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, az elsővel is teljesen egyet értek!! Ez is egy nagyon jó megoldás lehet, de tényleg csak akkor, ha KETTEN vagytok! ;)
2012. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, és egyetértek a kettessel, nem szabad megalázkodni, és hülyét csinálni magadból!
2012. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi tanácsokat :)


Tudom, hogy a srácnak, még nem volt soha barátnője, és ő maga mondta az egyik közös barátunknak, hogy még csak most próbálkozna egy lánynál, de fogalma sincs, hogyan kell. Meg a hevrja csajától kérdeztem, hogy tud-e arról, hogy a srácnak most tetszene valaki, és ő elég érdekes hangnemből így reagált: Hehe :P Azt kérdezd meg tőle :PP

Én eleinte nagyon próbáltam a srác kedvében lenni, pl ha kiírta fészre, hogy ha valaki tud ilyen meg ilyen kottát, az küldje már el neki, mert kéne, és hosszú időt fordítottam kotta keresésre neki, meg ilyenek. Meg mindenki mondja, hogyha ez szívatás lenne, a srác nem szállna bele, mert ő nem az a típus, aki egy ilyenen szórakozik, innen gondolom, hogy lehet, hogy mégiscsak bejövök neki, viszont félek, hogy csak szívatás. Ez gyötör, és nem is tudok nagyon másra koncentrálni :/

2012. szept. 15. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Hát akkor is szerintem beszélj vele! Ha tényleg nem olyan a srác, akkor lehet hogy tényleg bejössz neki, ki tudja. :)

De akkor négyszemközt menj oda hozzá, először tényleg csak "kisebb horderejű" témákkal próbálkozz. Hogy van/ milyen napja volt/ mi újság vele mostanság, stb. Vagy például a Dök kapcsán vagy az irodalmi színpad kapcsán kezdj vele dumálni. Aztán alakul magától a beszélgetés. Ha ő is normálisan beszél veled, kedves, aranyos, akkor lehet, hogy van esélyed. Viszont ha nem nagyon akar beszélgetni, látod rajta, akkor inkább hagyd tényleg. Viszont ha normális, akkor egy idő után megkérdezheted, hogy most akkor mi is ez már, amit a haverjai csinálnak állandóan. És akkor meglátod a reakcióját is. ;)

2012. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül félek, hogy beégek... Ráadásul, én annyi mindennel próbálkoztam már... Egyéb ötlet? :/
2012. szept. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!