Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megtudtam, hogy a barátom megcsalt. Ő még nem tudja, hogy tudom. Valami szívatás ötlet?

Figyelt kérdés
Délután találkozunk és nem szeretném csak úgy kinyögni, hogy "Tudom, hogy félreléptél." Ennél valami ütősebb kell. Ha van ötletetek, légyszi írjatok:)
2012. aug. 26. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
feküdj le a legjobb barátjával
2012. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy ők miattam összevesszenek:) Azért ennél kicsit enyhébbre gondoltam, de nem volt rossz:D
2012. aug. 26. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Beszélgess el vele mindenféléről és valahogy próbálj meg a csalásnál kilyukadni.Majd kezdj el neki ömlengeni hogy mennyire megbízol benne meg tudod hogy sohase okozna neked fájdalmat,mert ő ennél jobb,nem pedig egy hazug ember,és hogy te sem csalnád meg soha:D Olyan ideges,feszült,és szomorú lesz hogy azonnal bűntudata támad és lehet hogy ott helyben bevallja nekedXD

A lényeg hogy úgy tűntesd fel a csalást mintha attól függne az életed,és akkor jó leszXD

2012. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg ezzel hosszútávon is büntethetedXD akár hónapokig,évekig.
2012. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért akarnád megszivatni? Ne süllyedj már le az ő alpári szintjére könyörgöm. Mond meg neki, hogy tudod és menjetek külön utakon....
2012. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a #3 válaszolóé nagyon jó, lelki terror, csinald azt!! ;)

majd ird meg a végkifejletet!

2012. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Na mi volt?Végül is kitoltál vele vagy mégse?:D

2012. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem benyomom neki, hogy megcsaltam és amit ő tenne, azt teszem én is. Szakítani akart, elmondtam neki, hogy én nem csináltam semmit, ő viszont igen, úgyhogy valóban szakítsunk:)
2012. okt. 9. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:

(#3 vagyok)

Hú ez szép voltXDJó taktika,a saját csapdájába csaltad!

2012. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!