Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek valaha másba is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek valaha másba is szerelmes, vagy marad ez a plátói borzalom örökre?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, és sosem volt még kapcsolatom.


Kb. 12-13 évesen találkoztam egy sráccal, aki rögtön nagyon megtetszett, persze annyi idősen még nem mertem a közelébe se menni, de sajnos valahogy komolyabb érzések lettek belőle...


Sajnos ő már több mint 1 éve stabil kapcsolatban van, így nem tartom valószínűnek, hogy egyhamar szakítanának.


Mivel 2 évvel idősebb nálam, korábban túl gyerekesnek éreztem magam hozzá és nem nagyon mertem a közelébe menni, aztán meg összejött mással...


Sajnos az érzéseim iránta kicsit sem halványodtak öt év alatt. Senkire nem tudtam még úgy nézni mint őrá.

Volt, hogy fél évig nem futottam össze vele, és már teljesen el is felejtettem, de eközben sem éreztem más iránt olyat, mint iránta. Ha pedig újra felbukkan, minden érzés fellángol.


Emiatt képtelen vagyok randizni bárkivel mert lelkiismeret-furdalásom lesz tőle... Mindenki azt tanácsolja nekem, hogy jobb is, ha olyannal járok, akitől nem vagyok annyira elájulva, de én ezt nem tartom helyesnek, csak olyannak tudnék kapcsolatba kezdeni, aki iránt komolyak az érzéseim, különben szégyenleném magam...


Nagyon zavar ez az egész, mert azóta már felnőttem, más ember lettem, és mégis ez az érzés teljesen változatlan... Ráadásul tetszettem már másoknak, és próbálkoztak nálam, de nem tudom viszonozni, mert senki iránt nem érzem azt, mint iránta...


Van még esélyem arra hogy ne haljak meg egyedül? Mert 18 évesen már nagyon kezd kellemetlen lenni, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok, és még a csókról sem tudom, milyen érzés...



2012. szept. 15. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, ezzel nem vagy egyedül, sőt, én is jártam hasonló cipőben. Nehéz erre valami gyors megoldást mondani. Alapvetően az a gond, hogy egy gyerekkori álmot kergetsz egy olyan emberrel kapcsolatban, akit idealizáltál, mivel igazán meg sem ismerted soha, de az az ember már nem is létezik, érted mi a gond? Az a srác, akibe beleestél már nincs és nem is lesz soha.
2012. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az volt hirtelen a benyomásom, hogy az érzésbe vagy szerelmes már, nem is belé, mert azért így 5 év elég hosszú idő, pláne ha nem is látod már nagyon és sosem beszéltél vele!

Amúgy értelek miről beszélsz, én is szerelmes vagyok már másfél éve annyi különbséggel, hogy én beszélgettem a kiszemeltemmel, még tetszettem is neki, de el is baltáztam meg nem is volt mit istenigazából. Szóval maradt a plátói szerelem... Én sem tudok senkire ránézni úgy, hogy most na xy-nal összetudnék jönni, vagy hogy akarok e... Nem is akarok, amíg érzek iránta valamit. De kiverni sem tudom a fejemből talán, ha nem ismerkedem valakivel össze (összejönni csak azért nem fogok senkivel). Voltam már korábban is szerelmes és akkor érdekes mód simán gond nélkül randiztam mással aki nem tetszett annyira. Most nem tudok. Ő érte nagyon oda vagyok rózsaszín köd nélkül, reálisan látva a helyzetet, nagyon különleges ember a számomra.

Jaj istenem....

2012. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!