Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Neha azt erzem egyedül könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha azt erzem egyedül könnyebb lenne. Nem szeretem mär?

Figyelt kérdés
Ket eve vagyunk együtt joban-rosszban kitartottunk egymäs mellett, mindket reszröl eleg sok mindent nyeltünk egymästol. Sokszor fenyegetözik azzal, hogy elmegy, ettöl eddig mindig ketsegbe voltam esve, mostanäban elöször az ugrik be, hogy akkor ki fog vigyäzni a gyerekekre, amikor dolgozom. Mit lehetne tenni, hogy ujbol beinduljon a dolog. Elveszteni nem szeretnem, de tagadhatatlan egyedül (elsösorban anyagilag) könnyebb lenne. Vele azt erzem, soha nem fogok sehovase jutni (szinten anyagi ertelemben). Kettönk közül en dolgozom csak - en dolgozom, ö költ. Kicsit mäs az ertekrendünk, nekem a biztonsäg fontosabb, jo lenne egy sajät lakäst venni, vagy legaläbb kifesteni, rendesen bebutorozni az alberletet. Ezek el is vannak tervezve - de csak tervek maradnak. Probältam, hogy kevesebb penzt adok, de ez a felälläs nem müködött, en is kenyelmetlenül ereztem magam az "anyukaszerepbe" es ö is meglehetösen sertödött volt. Mit kellene tenni, hogy ez a dolog ujra müködjön? Vagy legaläbb a sajät (ujonan fellepö) elegedetlensegem csökkenjen? Magyarul: szerelem vagy elörejutäs?

2012. szept. 19. 13:33
 1/3 Fülünyúl ***** válasza:
Nézd. Nekem is korábban a karrier volt a fontosabb, hogy vigyem is valamire (vittem is), de azt megmondhatom neked, hogy ha karriered van, magánéleted nincs, nem fér bele. Szerencsére nálam ez a karrier dolog 1-2 év alatt lezajlott, így utána koncentrálhattam energiáimat másra. Azóta voltak nagy szerelmek, több éves párkapcsolat stb. Igazából mindig a szívre kellene hallgatni, az általad előrejutásnak nevezett dolgot csak akkor csináld, ha szeretsz egyedül élni, mert az bizony azzal fog járni. Garantáltan.
2012. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat most nem azert, de gyerek maradhatnak bolcsodeben, vagy iskolaban delutani programon.

De ha olyan allast is talalna, ami csak par oras, akkor mire a gyerekek hazajonnek ovibol, sulibol, addigra o is otthon lenne.

Engem is igy nevelt anyam es apam, s szerintem nem ok az elsok, akiknek sikerult ezt megoldani.

Igenis menjen dolgozni, ha kozos eletet akar veled.

Ha mar nem vagy szerelmes bele, akkor barmilyen nehez legyen, de hagyd ot. Viszont ha szerelmes vagy meg, akkor igenis legyenek szabalyok es igenis neki is tennie kell a kozos jovotok erdekeben.

2012. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szabälyokkal az a nehez, hogy erzelmileg en jobban kötödöm hozzä min ö hozzäm. Szerintem ha elkezdem a "fönökasszonyt" jätszani egyszerüen megunnä es elmenne. (Esetleg anyagi megfontoläsbol keslleltetett kivitelezessel) Egyebkent ejszaka dolgozom, ezert lenne gond a gyerekekkel, ha elmenne. Sokszor mondta: ö nem babysitter, de ugy gondolom valamit valamiert. Nem?
2012. szept. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!