Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a páromat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a páromat, de olykor megfordul a fejemben, hogy egyedül mennyivel könnyebb volt. Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Azt mondják a szerelem édes kín. Ez így van jól?
2011. jún. 3. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mi a francnak egy olyannak kapcsolat aki nem becsüli igazán... Akinek "édes kín" az engedje el a másikat, hogy ha nem képes boldoggá tenni őt. Én meg meghalnék egy ilyen "kínért"...


20/l

2011. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Black_Star* válasza:
Szernitem ez mindenki fejében megforul néha, hogy milyen len ne nélküle, mennyivel jobblenne bla bla... A szerelem " édes kín" hát...
2011. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi a nemed illetve korod?
2011. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

25/L


Nem beszámíthatatlan tini vagyok.:)

2011. jún. 18. 22:21
 5/13 anonim válasza:
én is így voltam.. aztán döntöttem.. és sokkal jobb nélküle..lehet amolyan "magányos farkas" vagyok..(;
2011. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fura a férfiak szoktak ilyenen gondolkodni, a nők szeretnek párban lenni
2011. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
milyen szerelem az ahol jobban érezheted magad a párod nélkül???Szerintem csak megszokásból vagy vele és félsz szakítani ,mert félsz hogy mi lessz utána ,hogy egyedül maradsz e meg ilyesmi...
2011. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én mindig is a saját fejem után mentem, és nem szerettem mindig bejelenteni, h hová, kivel, és miért megyek, vagy miért csinálok valamit. ezért rossz nekem a párkapcsolat. kicsit, mintha pórázon lennék. viszont szeretem azt, akivel vagyok, ezért nem tehetem azt, amit 19 éven át tehettem. valamit valamiért. kérdés h megéri-e
2011. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
éreztem már ilyet igen, de szerintem ez mindig azt jelzi hogy valami nincs rendben a kapcsolatodban, és haldoklik a dolog. nálam legalábbis mindig ilyenkor jött ez elő, és hamarosan vége is lett, pl azért mert túlságosan megkötött, nem élhettem a saját életemet vagy ilyesmi, amit én meg nem tűrök egy kapcsolatban egy szint után.
2011. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek a legelsővel.

hozzáteszem, sztem nem szereted akkor igazán.

én egyszer voltam szerelmes, éjjel-nappal vele akartam lenni. fr@nc szeret magányosan tengődni -.-

20/L

2011. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!