Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátnőmet. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátnőmet. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk mindketten, egy egyetemre járunk, szinte mindenhova együtt megyünk, már régóta ismerem. A következő a helyzet ha pl megyünk az utcán vagy leülünk valahova gyakran azt kezdi el mondogatni, hogy nézd azt a nőt/lányt hogyan van felöltözve... Ez tuti egy ribi. Olyan cipőt hogy lehet felvenni, meg ehez hasonlókat.

Ha pedig egy fiúval flörtölgetek vagy beszélgetek, és pl megsimogat vagy csak szórakozásból ütögetjük egymást egy idő után szól, hogy hagyjuk abba, mert tiszta égő. Vagy ha beszélgetünk kérdez valamit tőlem a fiú a barátnőm válaszol rá egyből, vagy a szavamba vág. Állítása szerint pedig nem féltékeny.

Nem hanyagolom el, szoktunk találkozni, meg a suliba is együtt vagyunk. Könnyen megsértődik, de én elfogadom minden hibájával, ezek a dolgok mégis zavarnak. Hogyan beszéljek finoman vele, hogy ez így nem okés? Vagy egyáltalán mire jó ez?


2012. szept. 8. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt tényleg a féltékenység játszik közben. Nem tetszik neki, hogy másokkal is foglalkozol rajta kívül... legalábbis ebböl ez jön le... plusz volt ilyen tapasztalatom már.
2012. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Önértékelési zavar. Nagyon jellemző, amikor valaki másokat - idegeneket kritizál - akkor saját magát szeretné biztosítani arról, hogy a kritizált személyek nem jobbak nála.


Valószínű, hogy a megszólt lányokat tulajdonképpen irigyli, szeretne ő is úgy kinézni, olyan lenni, amilyennek őket látja.

Aki harmóniában van magával, az nem foglalkozik különösebben mások kinézetével.

2012. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal erősíti az önbizalmát hogy téged elnyom. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, ha valamit nem úgy csináltam ahogy neki tetszett akkor minden voltam csak jó nem. Szerintem az ilyen ember nem igazi barát, nem kezeli a másikat egyenrangú félnek. Én a helyedben hanyagolnám.
2012. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!