Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képesek lennétek e az elveitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patrafter kérdése:

Képesek lennétek e az elveiteket feladni a szerelemért cserébe?

Figyelt kérdés

Gondolok itt hazára, érdeklődési körre, társadalmi felfogásra, divatra, világnézetre elsősorban.


Köszi a segítségeteket ! :)



2012. szept. 21. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem, mert akkor az nem en lennek es nem ereznem jol magam a boromben.
2012. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

divatmajom nem lennék... a hazámat szeretem.

Nehéz kérdés. Vannak elveim amiket senki sem tud megváltoztatni

2012. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csaj miatt sem változtatnám meg a szemléletemet!
2012. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem, így egyáltalán nem működne a kapcsolat, ha feladom érte, akkor nem is engem szeretne, hanem egy árnyékot, ha nem adom fel is lehetetlen lenne a kapcsolat

meg ilyet nem kér szerintem olyan, aki tud szeretni

2012. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Zsebibabu válasza:
100%
nem adnám fel, mert akkor a párom nem is engem szeret, hanem csak egy valakit akit átalakított. Keressen egy olyat akinek megfelelő a szemlélete.
2012. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, eddig elég egyértelmű a dolog. :)
2012. szept. 21. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit értesz az alatt, hogy "a szerelemért cserébe".

Ha kérné valaki, akit szeretek és ő is szeret, nagyon gondolkodnék.

Ha viszont ezáltal megnyerhetném az őszinte szerelmét annak, akibe reménytelenül szerelmes vagyok, és értem hajlandó lenne ő is megváltozni, akkor bármit feladnék a hitemen kívül. Ha kell, lila hajjal énekelnék a Gellért-szobor tetején.

2012. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzámentem egy okj-s szakmával (tehát középiskolával sem rendelkező), lakhelyemtől 200kmre élő, félig-meddig istenhívő, kissé rasszista, olvasni és mozogni nem szerető emberhez, akinek a szülei nem voltak soha házasságban. Valahogy nem így képzeltem a leendő férjem gyerekfejjel, de ez van. Az elveivel az ember nem lesz boldog, legfeljebb "tartása" lesz, de ez kevés.
2012. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyosakat igen, amik nekem nem olyan fontosak. Én azon gondolkodnék el, hogy elfogadnám-e ezt az embert a gyerekeim apjának, és hogy én el fogom-e tudni viselni őt még 80 évig. Ha igen, akkor bizonyos dolgokat hajlandó vagyok másképp csinálni.
2012. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eleve abba szeretek bele, akivel egyeznek az elveink.
2012. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!