Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy feladtad magad egy szerelemért? Megérte? Változtatnál ezen?

Figyelt kérdés
Tehát, úgy értem, hogy a saját céljaidat elhanyagoltad, mert mindig a kapcsolatodat nézted, és a párodhoz alkalmazkodtál, saját magad háttérbe szorítva ezzel.
2010. szept. 15. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom ,hogy mindenhol vannak kompromisszumok, de ha azon kezd el gondolkodni az ember, hogy megbánta-e, akkor az nem egy jó kapcsolat.
2010. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem tettem ilyet, mert nem éri meg.

A párod azért szeretett beléd, mert te te vagy. Ha megváltozol, pont az veszik el belőled, amiért beléd szeretett.

(Ráadásul a fentiek miatt szétmentek, már te magad sem fogod tudni, ki vagy, és baromi nehéz lesz felállni és újra kezdeni.)


Ha viszont nem önmagadért szeretett meg, és már az elejétől meg akart változtatni, egy percet se érdemes pazarolni rá, mert nem téged szeretett, hanem egy nem létező álomképet, akit gyártott magának. Te csak egy tárgy voltál, akit felruházott nem létező tulajdonságokkal.

2010. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ui: a kopromisszumhoz NEM KELL feladni önmagadat!
2010. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor régen ugy éreztem az Exemért bármire képes vagyok,összeköltöztem vele..elhagytam a szüleim..elfelejtette a barátaim,a sulit elvégeztem dolgozni kezdtem és azt hittem minden szép és jo körülöttem,de rájöttem nagy hiba volt..mindent feladtam azért hogy vele legyek,de fele annyit nem kaptam cserébe..

igy 3év után kiléptem a kapcsolatbol és elhagytam.

csunyán váltunk el..de attol hogy van valakid..nem kell hülye is lenned mellette..Gondold meg jol,ér e annyit az egész,ha álmaid vannak?akkor ugy teljesitsd hogy benne legyen az álmaidban támogasson áljon melletted,..különben ketté válnak utjaitok.22/L

2010. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
no igen, pontossan a sógornőmről van szó, aki tök céltudtaos volt régen, mindig csinált valamit.A tesóm épült maguknak egy komoly házat, tökéletesen megcsinálta.A sógornőm azóta nem csinál semmit, 1 féléve lett vna vissza az egytemen, 2 éve nem hallunk semmit a diplomáról...nem csinál semmit otthon, megeszi őket a dzsuva..., a tesóm szeretett volna már gyereket, és azóta a csajnak csak ebből áll az élete, magából nem maradt semmi.Kivülállóként én így látom, mintha zombi lenne már, saját élet nélkül.
2010. szept. 15. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
ez a szitu majdnem olyan mint nővéremnek.A férje előtt(1 év járás után házasodtak,mert jött a baba) ő is céltudatos volt, keményen dolgozott, tanult, éljai, álmai voltak, csinosan öltözködött, sportolt,inteligens volt stb.Most meg trehány,öltözködni is csak sima póló,vagy pulcsi,nem sportol,dolgozik,de azért sokat el is hanyagol(persze gyerek mellett ez nehéz),már nem érdekli a tanulás se állandóan politizál stb.Mindent a férjére+gyerekre költ,magának szinte nem vesz semmit.
2010. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 6 évet pazaroltam egy fiúra,elhanyagoltam a sulit, nem raktam félre pénzt,ellustultam,nem foglalkoztam magammal,mert ő nem igényelte.Elhanyagoltam a barátaimat stb.Már megbántam,de akkor ezen nem is gondolkoztam.A mostani páromnál más a helyzet, igaz most beköltöztem miatta Pestre,de ha nagyon rossz lesz vissza megyek, vagy keresünk valami olcsóbbat.
2010. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatomban még én is így viselekdtem ahogy egyesek írják, hanyagoltam a barátaim, sokszor összevesztem a szüleimmel, mert ők nem kedvelték a barátomat (jogosan) és én mindig mellé álltam. Utána persze, mikor már tisztán láttam, rájöttem mekkora hülyeség volt. Azóta eltelt 5 év, és a mostani kapcsolatommal már egyáltalán nem ez a helyzet, a barátnőimmel ugyanúgy tartom a kapcsolatot, néha rendezünk csajos estéket is, amit a párom teljesen megért, sőt örül is neki, támogatjuk egymást a céljainkban, és nem adjuk fel önmagunkat a másikért.

22/L

2010. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fülünyúl ***** válasza:

Önmagamat nem, de bizonyos dolgokat, célokat feladtam páromért. Miért? Mert megérte az áldozatot és én akartam meghozni érte. Hogy utólag megérte-e? A hölgy 10 éves kapcsolat után lépett le mert anyagiassá és sznobbá vált, fontosabb lett számára a presztízs és az anyagiak, úgy döntött nagy kanállal akarja enni az életet.

Ennek fényében talán nem érte meg, de az a 10 év gyönyörű volt, lehet életem legszebb 10 éves és nem lesz több ilyen, így viszont megérte az áldozat.

A következőnél is valószínűleg ugyanilyen hülye leszek - ha lesz következő, mert akit szeretek azzal szemben számomra nincs határ. Ki másért hozzak áldozatot ha nem azért akit szeretek? Az aki meg nem hoz áldozatot a másikért, csak a másiktól várja el az csak egy tirpák egómajom, ne is számítson hosszú kapcsolatokra, hacsak nem talál egy szolgalelkű partnert.

2010. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen. Ilyen a szerelem. A volt pátomért Én is mindent feladtam, a barátaimat, a céljaimat, a hobbimat, nem jártam társaságba, sehova sem. felmondtam a munkahelyemen, mert csak férfiak dolgoztak és féltékeny volt. Kicseréltem a ruhatáram a kedvéért, stb stb. És mi lett a vége? Elhagyott. Akkor már nem voltam izgalmas, se érdekes, akkor már nem Én voltam!
2010. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!