Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tippek viszonzatlan szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek viszonzatlan szerelemre? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Évek óta tart,volt egy kis szünet,mert azt hittem,hogy már nem szeretem,minden nap látom és ez elkerülhetetlen,tud róla,mert rájött.

2012. szept. 21. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet, hogy ennyi idő után már a rögeszméddé vált? Kellene egy kis környezetváltozás és az, hogy találj valaki mást akit szerethetsz.
2012. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más emberekkel, új dolgokkal.
2012. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza, kell kis környezetváltozás.
2012. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igazából már nem is tudom csak ,hogy vele akarok lenni,persze ez úgyse lesz így. De mindenképp találkozunk mindennap...
2012. szept. 21. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Hehe, az jó, a környezetváltozás, de ha Valóban Őt Szereted, akkor mindegy :D

13 éve, lassan 5000 napja, hogy nem láthattam, nem érezhettem az illatát és nem hallhattam a hangját annak, akit szeretek. "Csak barát", mondta. Én meg csak azóta is épp úgy szeretem, ugyanazzal a rajongással, mint akkor, s ez 13 vagy 130 év múlva is így lesz :)

2012. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előzőhöz:

Most hívtam fel azóta először, csak megkértem, hogy olvassa el, amit írtam neki Facebookon, még várom a válaszát, persze tudom, hogy akár családja is lehet már, onnan nem derült ki, úgyhogy most várok...

2012. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kerdezoember válasza:
etil.
2012. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szóval a szerelemre nincs gyógymód,azért köszönöm..
2012. szept. 21. 16:12
 9/11 anonim válasza:
én az osztálytársamba vagyok szerelmes, és az a baj, hogy lány. a szerelem nem válogat. L/18
2012. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aterzem.En most "KORNYEZETVALTOZAS", iktattam be.A helyzet valtozatlan.Attol tartok ez nem rogeszme.Az se megoldas, hogy MASIKAT KERESNI.Neha AZ IDO se segit.A viszonzatlan szerelem szerintem maga a pokol egy darabja.

:( de azert hatha neked bejon.:)

2012. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!